Jump to content

Taşınabilir Harddisk

kingdrago

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Ben taşınabilir harddisk alacam ama 2 ürün arasında kaldım sizce hangisini almalıyım. Ürünler:

SEAGATE 3.5" 1TB Expansion USB 2.0 Harici Disk

Ürün Özellikleri

• 32 MB Cache Bellek

• 7200 rpm dönüş hızı / dakika

• Tak-çalıştır (Plug and play)

• Dosyaları kaydetmek için sürükle bırak yeterlidir

• Ara birim USB 2.0

Ürün Boyutları

Yükseklik: 8,15" U x 4,96" G x 1,57" Y (207,08 mm x 125,91 mm x 39,79 mm)

Ağırlık: 2,25 libre (1,02 kg)

Kutu İçeriği

• 3.5" 1TB Expansion USB 2.0 Harici Disk

• USB kablosu

• Kullanım kılavuzu

• Güç adaptörü

• 2 yıllık garanti Belgesi

Renk Seçeneği

• Siyah

Özellikler

Boyut(inç) 3.5"

Sabit Disk Kapasitesi 1 TB

HD Dönüş Hızı 7200 Rpm

Ön Bellek 32

Bağlantı USB2.0

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-st310005exd101-rk-3.5-1tb-expansion-usb-2.0-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=38588

----------------------------------------------------------------------------------------

SEAGATE 3,5" 1 Tb Freeagent Desk Harici Disk

Açıklama - Kullanımı kolay yazılımı ile verilerinizi yedekler, şifreler ve senkronize eder - CDye gerek duymayan onceden yüklenmiş yazılım; - 15 dakika boyunca çalışmadığında uyku moduna geçerek enerji tasarrufu sağlar. - Şık ve modern tasarımı sayesinde, çalışma alanınızı en üst düzeye çıkarmak için yana yatay veya dik durma esnekliği

Menşei İTHAL

Garanti 24

Özellikler

Boyut(inç) 3.5"

HD Dönüş Hızı 7200 Rpm

Ön Bellek 32

Bağlantı USB2.0

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-st310005fdd2e1-rk-3,5-1-tb-freeagent-desk-harici-disk/productdetails.aspx?I_ID=34863#divDigerResimler

Yorumlarınızı beklıyorum. Teşekkürler.

bu şifreleme felan oda ıyı gibi hani kimse karışamasın açısından

Şifreleme diyorsun arşivinin önem derecesi nedir..Gerçekten önemli verilerin senden başkasının eline geçerse zaarar göreceğin tabiki onu alacaksın..Ama şimdi klasör şifreleme programaları falan piyasada sürüsüne bereket..

Öncelik olarak Fiyat ve kapasite daha sonrası tamamen senin zevkine kalmış...

sürüsüne bereket ama o kadar güvenilirmi ve her pc de çalışırmı bu pro lar mesela wın7 de kı bitlocker guzel bı program ama wın7 dısı çalışmıyor

O zaman kıyacan paraya şifrelisini alacaksın :) Bu arada da hangisini alacağın belli olmuş oldu..Hadi hayırlı olsun..

----------------------------------------------------------------------------------------

SEAGATE 3,5" 1 Tb Freeagent Desk Harici Disk

Açıklama - Kullanımı kolay yazılımı ile verilerinizi yedekler, şifreler ve senkronize eder - CDye gerek duymayan onceden yüklenmiş yazılım; - 15 dakika boyunca çalışmadığında uyku moduna geçerek enerji tasarrufu sağlar. - Şık ve modern tasarımı sayesinde, çalışma alanınızı en üst düzeye çıkarmak için yana yatay veya dik durma esnekliği

Menşei İTHAL

Garanti 24

Özellikler

Boyut(inç) 3.5"

HD Dönüş Hızı 7200 Rpm

Ön Bellek 32

Bağlantı USB2.0

Please register to see this content.

Yorumlarınızı beklıyorum. Teşekkürler.

bu dediğini ben 1 ay önce hepsiburada.com dan peşin fiyatına 170 tl(kargo dahil) aldım çok memnunum tavsiye ederim

peki bu şifre konusu nasıl takınca şifremi istiyor yoksa başka şekilmi benim bi flashım vardı takınca 2 bölum gelıyordu bırı sıfre bolumu bırıde flash ıcerıgıydı vırus gırdı flasha bıcımlendırınce bı daha flashı acamadım. nasıl bır sıfrelem yontemı var acaba

peki bu şifre konusu nasıl takınca şifremi istiyor yoksa başka şekilmi benim bi flashım vardı takınca 2 bölum gelıyordu bırı sıfre bolumu bırıde flash ıcerıgıydı vırus gırdı flasha bıcımlendırınce bı daha flashı acamadım. nasıl bır sıfrelem yontemı var acaba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...