Jump to content

Joomla'da Karşılaştığım 3 Tane Sorun..

Recommended Posts

Site icerisinde yapmak istedigim 3 tane sey var, kafayi yemek uzereyim,ugrasiyorum ama bos,yapamadim birsey.

1. Sorun: Bu verdigim resimde 4 tane Modül var. (Firma Dan. Ürün Dan. Eğitim Dan. Rehber Hiz) Simdi bu modüller neden ayni boyutta degiller? Soldaki Firma Denetim Modulu niye digerlerine gore buyuk duruyor ki.

Resim eklemeye calistim ama acmadi hata verdi..

1.sorun resmi http://www.resimupload.com/ds787282661_1sorun.html

2.Sorun: (Yukardaki resimden bakilabilir)Simdi bu modüllerin icine makale yazilabiliyor mu? Ben makaleyi yazdim ama modüle ekleyemedim bir türlü..Modülün kendini düzeltirken yazdim resimde gorduklerinizi..

Ayrica bu 2. sorunda ekledigim makale uzun olacagi icin Read more demem lazim. Modülü düzeltirken zaten var üzerinde Read more butonu ama tikladigimda baska bir siteye gidiyor,yazi icindekilerin devamini okutmuyor yani.

Kisaca istedigim modül icine makale eklemek..

3.Sorun ise (Yukardaki resimden bakilabilir) Simdi bu danismanlik hizmetlerini verecegim,insanlar bilgi almak istediklerinde bana form doldurup gondersinler istiyorum. Bu yuzden yine o modüllerde Read more butonunun yanina bir buton daha ekleyip (Bilgi Talebinde Bulun gibi bir buton) bilgi almak isteyen adamlar buton sayesinde bana form gonderebilsinler.

Umarim anlatabilmisimdir. Simdiden tesekkur ederim..

Kolay gelsin..

dediklerini anladım.o boyutları panelden modiül özelliklerinden bak ayarı var mı?

modüllere makale eklemek nasıl bilmiyorumda.bu iş yeni modül yaratmayla yada menü-içerik ile alakalı da olabilir.görmeden tam bişey diyemem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...