Jump to content

Kablosuz Modemden Neden Ses Gelir?

yan.kee

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

50848602.jpg

TP-LINK TD-W8101G model bir kablosuz modem aldım. Modemde ince bir cızırtı var. Bozuk radyo sinyaline benzer bir ses. Sesin seviyesi düşük, ama gece belli olur ölçüde. Sizce normal midir bu ses?

Bir de; kablolu modemden kablosuz modeme geçince sanki başımda bir ağrı belirmeye başladı. Leptop ile aramda 30 cm ve modem ile aramda yine 30/40 arası mesafe var. Gerçekten bu modemler baş ağrıtacak derece mi? Ayrıca baş ağrısı 5/10 dk aralıklarla 10/15 saniyeliğine oluyor.

Arkadaşım benimde kablolu modemimde bu tür bir cızırtı vardı.(sadece kulağımı yaklaştırdığımda duyuluyordu.)

Bende senin gibi kablosuz modeme geçince baş ağrılarım arttı :D (10gün oldu interneti açtıralı )

Soruna cevap veremedim ama cidden bir baş ağrısı yapıyor :)

Wriless Modemler de Sar değerinin yüksek olduğunu duymuştum.Ve yeni doğmuş bebeklerin bulunduğu yerlerde cep telefonu ve wriless yayınlarının kullanılmasını sakıncalı olduğunu okumuştum.Bünye meselesi ile alakalıdır.Bünyeniz çabuk etkileniyor olabilir.Ama baş ağrının wrilesten kaynaklandığını söylemem zor.Gelen ses ise sorun çıkarmaz.Kullanmaya devam et.Zaten yananacağı zaman kimseye sormuyor pat diye bi bakmışsın modem gitmiş..Sorun yok nete devam...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...