Jump to content

İstek : Haliç’te Yaşayan Simonlar

BuqRaHan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar kaç gündür e-kitap olarak aradığım fakat bir türlü bulamadığım bir kitabı sizlerin yardımı ile bulabileceğimi düşündüğüm için bu konuyu açma gereği duydum.

Kitap ı yazan kişi Ünlü İstihbaratçı Emniyet Müdürünün yazmış olduğu bir kitaptır.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla..

Ben son bir haftadır girmediğim, üye olmadığım forum kalmadı fakat bir türlü bulamadım. Pazartesi günü kütüphaneye gidecem bakayım orada bu kitabı bulabilecek miyim ? Olmazsa internet üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum ( İnternetten hiç alışveriş yapmadım ama ) hayırlısı olsun.

Saygılarımla..

name='isemcaiel' date='21 Ağustos 2010 - 21:20 ' timestamp='1282418446' post='871173']

Kitap daha bir çok kitap ya dahi ulaşmadı.Hatta yazarı hakkında şuan soruşturma başlatıldı.

Biliyorum soruşturma açıldığını fakat hiçbir ceza veremeyeceklerdir. Dediğiniz gibi kitapçılara baktım fakat kitapçılara da gelmemiş. İnternet üzerinden almayı düşünüyorum fakat mesleğimden dolayı biraz tereddütlerim var.

Saygılarımla..

Soruşturma bitmeden kitabı yayınlamazlar bence arkadaşlar..ama gerçekten çok tutulacak bir kitap..Bütün türkiyenin bu kitapı yetkili kişinin ağzından okuyup gerçekleri görmesi lazım..Sabırsızlıkla bekliyorum..

1)Soner Yalçın Binbaşı Ersever ‘ in İtirafları

2)Cüneyt Özdemir Komutanın Şüpheli Ölümü ( Eşref Bitlis Olayı )

3)Cüneyt Özdemir Önemli İşler Dairesi

Bu üç kitabı okumanı tavsiye ederim o zamn. Özellikle 3. sıradaki kitabı okumanı tavsiye ederim.

Kitap yayınlandı şuan piyasada mevcut özellikle internet üzerinden satış yapılabiliyor.

Saygılarımla..

Ceza veremeyeceklerini biliyorum. Aynı mesleği yaptığımızdan dolayı endişem var. Bana da soruşturma açılabilir diye biraz endişelenmiştim. Banada hiçbir ceza veremezler fakat mide bulandırır ;)

Edit: Önerebileceğiniz e-book sitesi var mı ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...