Jump to content

Intel Cpu Ucode Loading Error Overclocking Failed

hitboy87

Recommended Posts

Intel CPU uCode loading error

CPU Over Voltage Error!

Overclocking failed or Overvoltage failed! Please enter Setup to re-configure your system

Press F1 to Run SETUP

Press F2 to load default values and continue

açılışta bu hatayı alıyorum yeni bir işlemci ve ram taktım asus p5ld2-x anakartıma fakat açılışta bu yukardaki hatayı veriyor sisteme restart attığımda ise monitöre görüntü gelmiyor bu seferde bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kalıyorum f1e bastıgımda ayarlar hepsi normal durumda f10 yapıp çıkacağım zaman ise bilgisayar yeniden başlıyor fakat görüntü gelmiyor sadece f2 basıp çıktıgımda sistem açılıyor anlayamadım gitti arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

overclock yada değişik bişey yaptınmı yaptıysan biraz fazla yapmışsın

yok sistemi yeni kurdum ilk kez çalıştırdım bu hatayı aldım overclock yapmadım bende zaten bunu anlayamadım overclock yapmadan overclock hatası alıyorum buna çok şaşıyorum

ardı ardına mesaj yazmanıza gerek yok. Gören ve bilgisi olan arkadaşlar zaten cevaplayacaktır. Sorununuza gelince o mesajın çıktığı andan sonra klavyenizden F2 tuşuna basın ve BIOS'unuzun fabrika ayarlarını geri yükleyerek o şekilde deneyin. Yine olmadıysa elektriksel bir probleminiz var gibi duruyor.

ardı ardına mesaj yazmanıza gerek yok. Gören ve bilgisi olan arkadaşlar zaten cevaplayacaktır. Sorununuza gelince o mesajın çıktığı andan sonra klavyenizden F2 tuşuna basın ve BIOS'unuzun fabrika ayarlarını geri yükleyerek o şekilde deneyin. Yine olmadıysa elektriksel bir probleminiz var gibi duruyor.

konuyla alakalı olduktan sonra msj yazmamda bi sorun olacağını düşünmüyorum saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...