Jump to content

Mac Os X 10.6.4 Türkçe Dil Paketi Güncelleştirmesi

KemalALKIN

Recommended Posts

Mac OS X 10.6.4 Türkçe Dil Paketi Güncelleştirmesi

Bilkom

Apple-logo40-prov.jpg

Yayın Tarihi : 11/08/2010

Dosya Boyutu : 11.99 Mb

Bu yükleyiciyi kullanabilmeniz için makinenizde yüklü olan Mac OS X sürümünün 10.6.4 olması gerekmektedir. Eğer kullanmakta olduğunuz sistem sürümünüz 10.6, 10.6.1, 10.6.2 veya 10.6.3 ise, öncelikle Software Update uygulamasını kullanarak sistem sürümünüzü 10.6.4'e yükseltin. Daha sonra bu yükleyiciyi çalıştırarak 10.6.4 için tüm dosyaların Türkçe sürümlerinin yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Sisteminizi Türkçe kullanabilmeniz için "System Preferences" (Sistem Tercihleri) uygulamasının "Language & Text" (Dil ve Metin) bölümünde "Türkçe" dilinin, listelenen diller arasında en üst sırada olması gerekmektedir. Eğer değilse, Türkçe seçeneğini sürükleyerek listenin en üstüne taşıyın. Daha sonra oturumunuzu kapatın ve tekrar açın. Sisteminiz Türkçe arayüz ile görüntülenecektir.

download.gif

hotfile_logo.jpg

http://hotfile.com/dl/66387501/91033f9/Turkish10.6.4.zip.html

Alternatif

fileserve-logo.jpg

http://www.fileserve.com/file/pSbuZ7U

• 1 ay sonra...

ya arkadaşlar benim macos x snow leopard sürümü 10.5.8 software update yapıyorum kontrol ediyor ama yapılacak update yok diyor netten indiriyorum gene olmuyor işte sisteminizi 10.6 yükseltin hatası alıyorum :( bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi...Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

ya arkadaşlar benim macos x snow leopard sürümü 10.5.8 software update yapıyorum kontrol ediyor ama yapılacak update yok diyor netten indiriyorum gene olmuyor işte sisteminizi 10.6 yükseltin hatası alıyorum :( bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi...Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

orijinal değil hackintosh ise insanelymac.com en süper forum uphuck ta bi konu açtım baya aşşağıladı yönetim ne biçin yardım sitesi bilemem

Eğer bu Billcom'un hazırladı Türkçe dil yamasını kullandıysan hata çıkması normal. O kadar yazdık Güvenlik Güncellemelerin sorun çıkarıyor diye ama yorumumuz silinmeye görülsün . . .

Eğer bu Billcom'un hazırladı Türkçe dil yamasını kullandıysan hata çıkması normal. O kadar yazdık Güvenlik Güncellemelerin sorun çıkarıyor diye ama yorumumuz silinmeye görülsün . . .

Adam Sistemim 10.5.8 Diyor Sen Bu Yamadan Diyorsun

Bu Yama 10.6 dan itibaren uyumlu

Adam Sistemim 10.5.8 Diyor Sen Bu Yamadan Diyorsun

Bu Yama 10.6 dan itibaren uyumlu

arkadaşlar snow leopard 10.6 sağlam olarak bulabileceğim bi yer var mı az önce fiyatına baktım 80 lira :( netten indirebileceğim bir yer var mı sonrada senin paylaştığın bağlantıdan türkçe yapacağım tabi indirip kurmak nasip olursa :rolleyes:

arkadaşlar snow leopard 10.6 sağlam olarak bulabileceğim bi yer var mı az önce fiyatına baktım 80 lira :( netten indirebileceğim bir yer var mı sonrada senin paylaştığın bağlantıdan türkçe yapacağım tabi indirip kurmak nasip olursa :rolleyes:

.dmg uzantılı çift katman dvd boyutundaki bir orijinal kopyayı (dmg şeklinde ara) normal şekilde bile dmg yi mount ederek kurabilirsin abi bi ara buldumdu king torrent gibi bişide vardı en son orijinal kopyası dmg olan

install & uprage dvd indir derim

umarım bulursun ha bulamazsan bi arkadaşımız 10.6 paylaşmıştı dmg diye kanlıkefen yada pc-se7en idi o denemiş

Kolay Gelsin :)

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...