Jump to content

Ttnet Tarifeleri Hakkında

sergen_1993_12

Recommended Posts

ttnetin demi bu 8mgbt sınırsz? ben 1 mgbt için 49 ödüyorm :s

sınırsiz değil netlimitsiz yani hız 8 mbps ama 15 gb geçince 512 ye düşüyor hız ama ben daha düştüğünü görmedim...

8 mbps sınırsız 99 tl dir

8 mbit kullanıyordum net limiztsiz

1 mbit kullandığım zaman beklerken sinir oluyorum sinir olunca hıncımı fareden çıkarıyorum...sonra gidip fare almak zorunda kalıyorum ayda 2 fare 50 tl +fatura 49 tl=99 tl bu hesaba göre gitiim geçen hafta 99 tl lik pakete geçtim ama netlimitsize göre çoook hız farkı var...adamlar 8 mbit diye bizi yyiyomuş meğer

eskiden full hız bi dosya indirirken internet yavaşlıyordu şimdi full hız indiriyor internet jet gibi

kapattır turk net e gec

8 m bıt sınırsız 24 ytl

iyide ttnetin altyapısını kullanıyor yinede..... zaten haziran 2011 de kapanacak internet

okulların kapanmasıyla birlikte interneti de kapattırıcam

bari son 10 ay rahat internet kullanalım .....zaten üstteki hesap gerçek aylık 100 lira öylede gidiyo böylede gidiyo

tabbıkı aynı kabloları kullanıor ama turk net dagıtıcı olarak kendı serverlerını kullanıor ve o kadar kalıtelı ve stabıl kı 3 aydır kullanıorum tas catlasa 3 kere dusmustur ınternetım gecen ay tam 216 gb download ettım torrent dan oyun ve hepsındede hızım 800 den asagı dusmemıstır hatta mafia 2 yı download ederken 975 k yı gordum

valla bende netlimitsizdeyim ayda 49tl veriyorm ama 6 ay indirimden dolayı 25tl verdim.hız bu ay düştü 512ye düşmüyenler neden düşmediğini bazı yerlerde eğer modem resetlemez veya kapatmassanız hiç hız düşmüyormus diye duydum.

Burada hergün elektrik kesiliyor hadi kesilmedi mutlaka bağlantı kopacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...