Jump to content

Windows 7 Hakkında Sorunlarım Var

taytanıx

Recommended Posts

Arkadaşlar ben windows 7 ultimate 32 bit sistem kullanıyorum.

windows 7 hakkında bir kaç soru soracağım.

sistemim özellikler 4 çekirdekli amd athlon II processor 2gp ram 160gp hdd 512mb ekran kartı

sorular:

1.bu sistem sizce windows 7ye uygunmu xpyimi hızlı çalıştırır windows 7yimi?

2.ben windows 7 de tema kullanmak istiyorum ama uxthemepatcher yaması istiyor.onu bulamadım bir link varsa verirmisiniz.

3.bu bilgisayarı en iyi koruyacak anti virüs programı nedir?

4.birde ben masaüstündeki kasayolarda küçük bir sisge varya solda köşede onu kjaldırmak istiyorum.siste araştırdım buldum bir tane ama denedim olmadı..

5-birde bir kaç önemli sistemi hızlandırıcı reg ayarı ver3ebilirmisin?

sorularım bunlar.lütfen biliyorsanız cevap verin..

Senin çözümün xp Modifiye edilmiş bir xp senin tüm dertlerine çözüm oluyor.Hem daha iyi performans alırsın.Virüs Programı da Nod32 Kullanmanı tavsiye ederim Forumda bir çok yerde bulabilirsin..

orjinal sade xp kullanmak varken modifiye nerden çıktı kardeş daha performans alırsın diyon sen söyle bana birkere el değmemiş xp daha iyi sonuç vermezmi ayrıca bu işlemciye nod32 nasıl önerirsin arkadaşın işlemcisi iyi kaspersky kur gitsin ve xpyide unut windows 7 kullan performansını alırsın sistemin onu gösteriyor.

ama windows 7 ye daha performanslı diyorlar.benim bilgisayarımda yavaş değil zaten.ben o köşedeki kısayol okunu falan kaldırmaya çalışıyorum.hem ben pcyi alalı

3 sene oldu 1 kere format attım oda windows 7yle.

:D

saol benwade_21 arkadaşımj.ben zaten windows 7 kullanacağım.gayet hızlı bilgisayarımda o oku nasıl kaldırılacağını bulamadım.

orjinal sade xp kullanmak varken modifiye nerden çıktı kardeş daha performans alırsın diyon sen söyle bana birkere el değmemiş xp daha iyi sonuç vermezmi ayrıca bu işlemciye nod32 nasıl önerirsin arkadaşın işlemcisi iyi kaspersky kur gitsin ve xpyide unut windows 7 kullan performansını alırsın sistemin onu gösteriyor.

Anladığım kadarıyla arkadaş görselliğe önenm veriyor bu yüzden önerdim modifiye xp yi...Nod32 = Kasper aradaki farkın uçurum olduğunu sanmıoyrum kendi kullandığımı öneririm.kasper kullanmıyorum..Ama çok iyi olduğunuda biliyorum...

ama windows 7 ye daha performanslı diyorlar.benim bilgisayarımda yavaş değil zaten.ben o köşedeki kısayol okunu falan kaldırmaya çalışıyorum.hem ben pcyi alalı

3 sene oldu 1 kere format attım oda windows 7yle.

:D

saol benwade_21 arkadaşımj.ben zaten windows 7 kullanacağım.gayet hızlı bilgisayarımda o oku nasıl kaldırılacağını bulamadım.

Seninde dediğin gibi sen hiç xp kullanmadığın için xp nin nwin7 den daha performanslı çalıştığını farketmemişsin.win7 kötü değil ama çok uzun süre daha xp nin yerine geçemeyecektir...

Esrefabi arkadaşım tmm haklısındır.ama windows 7de o oku kaldırmanın bir yolu yokmudur

Sorunu resim olarak gönderirmisin tam olarak anlayamadım çünkü..

bgir sorum daha olacak windows ultimatemi iyi windows 7 professional mı?

Ultimate bir en üst versiyondur.Adı üstünde :)

nerden indirdiğimi unuttum o yüzden kime teşekkür etmen gerek bilmiyorum, elimdeki bir cd de vardı ordan yüklüyorum, umarım işini görür, içinde ok silici ve yama var...

http://www.storage.to/get/17wh5nYE/ok+silici.rar

nerden indirdiğimi unuttum o yüzden kime teşekkür etmen gerek bilmiyorum, elimdeki bir cd de vardı ordan yüklüyorum, umarım işini görür, içinde ok silici ve yama var...

http://www.storage.to/get/17wh5nYE/ok+silici.rar

saolasın gitti oklar.birde alt+ctrl+del dediğimizde windows 7de direk görev yöneticisini açmanın yaması yokmu.yani xpdeki gibi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...