Jump to content

Kaspersky Internet Security 2011Tr 2048 Gün Lisans

xekeru
 Share

Recommended Posts

Hocam birşeyi merak ediyorum

2048 gün yani 6 yıl iyi güzelde

Peki bu keyin kara listeye alınma ihtimali varmı?

Hayır yok..Çunku işlemi key üzerinden yapmıyor..Keyi crack yapmadan yukle 348 gun akdarmı ne vardicek ve ksıa süre sonrada blackliste girecek..belki girmiştir bile :D ama biizm için önemli olan crack işlemi..key dosyası sadece sisteme key girişini tanıtmak için..verdiğim keyi değil baska kis 2011 için olan keyi kullansanız yine aynı işlem olacak..Umarım yeterince acıklayıcı olmustur ;)

• 1 ay sonra...

tşk ederim program kurdum win 7 fakat lisans 291 verdi

Yüklediğinizi silip burada anlatılanları yaparsanız 365 gün lisanslı olacak ve lisansınız blackliste girmeyecek..

Edited by xekeru

• 3 hafta sonra ...

[quote name='murat304' date='25 Kasım 2010 - 22:20 ' timestamp='1290724215' post='917108']
çok teşekkür ederim kardeşim eline sağlık indirdim ve yükledim sorunsuz çalışıyo. bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Kaspesky Pure 2000 gün lisanlı katılımsız[/color][/b] olarak hazır..[b][color="#FF0000"]Blackliste girmez[/color][/b]..Yarın yayınlayacağım..İndirmek isteyenlere duyurulur!!

Edited by xekeru

• 1 yıl yıl...

[quote name='samed51' date='09 August 2012 - 18:02 ' timestamp='1344524534' post='1229193']
Link ölü tekrar yüklenebilir mi şimdiden teşekkürler
[/quote]
:facepalm: arkadaşım o bir sürecti ve bitti 2048 Gün Lisans ya uğraşmayın alttaki linkten her zaman güncel keyler bulabilirsin.[spoiler]http://kavkiskey.org/new.html[/spoiler]