Jump to content

Laptop Alacağım Tavsiye İstiyorum.

RippLe

Recommended Posts

Laptop alacağım.İzmir içinde alabileceğim biyerden.Bilgisayar bakımından hiç anlamayan biri kullanacak.Isınma gibi sorun çıkarmayacak bişey olmalı.

En son oyunlar olmasa da oyun oynanacak,film izlenecek. :) Fiyat olarak çok uçamıyorum ne yazkki. 1400-1500 gibi olmalı.Bu fiyata iyi bişey zor biliyorum ama

olabileceğin en iyisi olsun diye size sorayım dedim. :)

sony e onca para vermeye değmez bence tabiki sen alıcaksın önemli olan senin içine sinmesi. ben şu an dördüncü notebookumu kullanıyorum, marka kötülemek gbi olmasın ama kesinlikle hp, casper, acer, lenovo vs vs alma çok pişman olursun ikinci bilgisayarım hp compaq tı vermediği arıza kalmamıştı diğer dediğim markaları kullanan arkadaşlarımda var ve onlarda memnun değiller hp kullanan arkadaşlarımda var ve makinaları servisten çıktığı yok :) ilk bilgisayarım asus tu ve tadına doyamadığım için şimdide asus k52jr kullanıyorum hem diğer büyük markalara göre ucuz hemde kaliteli. önerebliceğim markalar asus, toshiba, belki samsung (ucuzluk açısından), zenginsen apple fln ama alırken iyi değerlendir öyle al pişman olacağın bişeye paranı verip yazık etme ;)

katılıyorum bnm hpye format atarken makina göçücekti :D onun haricinde bataryası göçtü 15 dk şarz tutuyodu sistem bios arızaları verdi kasası kalitesiz tuşları defalarca kırıldı windows 7 de bile daha kötü pclere göre yavaş açılıyodu bide ekrandaki sinir bozucu ölü pixeller aşırı ısınma ve gürültü sorunu :) arkadaşlardan aldığım duyumlar yüzündende servise yollayamıyodum bide 2008 de alınmış bir makina bu bazı arkadaşlarında ekran kartı yanma gbi sorunları vardı serviside rezaletmiş tamir edilmeden daha bozuk şekilde makinalar geri geliyormuş fln fln ama ben kullandığım kadarıyla rezalet bi marka bi daha çöpünü bile almam hpnin kimseyede tavsiye etmem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...