Jump to content

Power Dan Garip Bir Ses Geliyor..

boz_kurt

Recommended Posts

power dan zıııı diye degisik bi ses geliyor. pc yi actıgımdan fazla sonradan biraz da olsa azalıyor. durup dururken oldu. neden olabilir arkadaslar..

Fanın tozlanmıstır hatta rulmanı gitmeye baslıyorda olabilir..Çabuk ısınmada bundan kaynaklı olur..

3-5 gün oldu hava tutalı icine toz dan eser kalmadı. ısınma sorunu yok sadece ses..

Yok yanlış anladın..ısınma sorunun avr demiyorum..ısınma sorunuda bundan olur diyorum :D sadece ses geliosa rulmanıdır..Cunku baska ses cıkartacak bir sey yok oraada..Elinle power ın arkasına hafif hafif vur istersen turk methodu :D belki ses kesilir..ben öyle yapıyordum cunku kulaga komik gelioo ama işe yarıyordu :D hehe..

Yanık fan nasıl çalışıyor ki ? Fanların en büyük sorunu tozların zamanla bir iplik gibi olarak fanın iç kısmını dolar ve zorlamaya başlar bu ses genelde zorlanmadan gelir.yapılacak en iyi şey fanı çöpe atmak yenisini almak ve ayda bir olsa bile kasayı arasıra temizlemek

NOT: Fanları temizlerken komprasör tutuyorsanız fanı bantla yapıştırınız çünkü fanın belli bir dönme hızı vardır komprasör döndürdüğü hızdan dolayı fanı bolabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...