Jump to content

Ttnet Ve Önerisi!

son darbe

Recommended Posts

Arkadaşlar biraz önce ttnet istanbul merkezden aradılar. benim evdeki net hızım 1024 mbps ayda 26,85 tl ödüyorum.bir kampanyamız var iş yeri paketleri artık evlerde de kullanılıyor. sizin faturanızı 7 ay boyunca 12,50 kuruş ödüyeceksiniz 8 mbps olacak hızınız.24 ay taahhütname imzalayacaksınız dediler! normalde 8 bit olanlar 49 ödüyor diye biliyordum.ben hatuna yine sordm 7 ay bitinca 49 mu 33 mü dedm 33'dedi smile.gif sizce bu nsl bir iştir onay verdim kafama yattı ama sizinde bu konu hakknda düşüncelerinizi alcaktım!

Not:İptal ettirdim sanırım oyuna geldim :S :S

7 ay bıtınce elbette 49 ödeyeceksınız ve netı devamlı kullanıyorsanız 8mpss kesınlıkle tavsıye etmıyorum aylık download mıktarınız 15 gb gecerse net hızınız dırek 512 mbss düsüyor yanı 1024 unde yarısına ve gerı kalan gunlerınızı 512 mbss olarak kullanıyorsunuz ay basında tekrar 8mbss donuyor tekrar gecersenız tekrar dusuyor :warning: ve cogu yerde ttnet netı 8 mbss olarak vermıyor ben burda en fazla 2048 ü gördüm geri kalan hep aynı anlaycagınız. :shifty: BU TABI SINIRSIZ için gecerlidir.

7 ay bıtınce elbette 49 ödeyeceksınız ve netı devamlı kullanıyorsanız 8mpss kesınlıkle tavsıye etmıyorum aylık download mıktarınız 15 gb gecerse net hızınız dırek 512 mbss düsüyor yanı 1024 unde yarısına ve gerı kalan gunlerınızı 512 mbss olarak kullanıyorsunuz ay basında tekrar 8mbss donuyor tekrar gecersenız tekrar dusuyor :warning: ve cogu yerde ttnet netı 8 mbss olarak vermıyor ben burda en fazla 2048 ü gördüm geri kalan hep aynı anlaycagınız. :shifty:

artık o kalktı dıye duydum ama bılemem.belkı senı oynua getırıyoda olabılır bı numarayı kontrol et ttnetınmı

artık o kalktı dıye duydum ama bılemem.belkı senı oynua getırıyoda olabılır bı numarayı kontrol et ttnetınmı

Yok kalkmadı sadece dıllerden dusurduler kımse almıyor dıye unutturmaya calısıyorlar rekabet kurulu ızın vermedı :rolleyes:

7 ay bıtınce elbette 49 ödeyeceksınız ve netı devamlı kullanıyorsanız 8mpss kesınlıkle tavsıye etmıyorum aylık download mıktarınız 15 gb gecerse net hızınız dırek 512 mbss düsüyor yanı 1024 unde yarısına ve gerı kalan gunlerınızı 512 mbss olarak kullanıyorsunuz ay basında tekrar 8mbss donuyor tekrar gecersenız tekrar dusuyor :warning: ve cogu yerde ttnet netı 8 mbss olarak vermıyor ben burda en fazla 2048 ü gördüm geri kalan hep aynı anlaycagınız. :shifty: BU TABI SINIRSIZ için gecerlidir.

8 Mbit'e kadar dedi zaten yazmamışımdır.Bana cazip gelen 7 aydan sonrada 33 ödenmesi.normal de 49 ödüyor bizim arkadaşlar.Shalken ısrarla sordum 49 mu 33'mü diye 33 dedi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...