Jump to content

Win 7 Orjinalleştirme Sorunu

AsSaSHaKaN

Recommended Posts

dün akşam windows 7 ultimate 32 bit sürümünü internet açık bir şekilde kurdum ve loaderin birisiyle orjinalleştirdim 1 saat evveline kadar orjinal bir şekilde kullandım aynı loaderle ve başka bir loader ile tekrar orjinalleştirmeyi denediğimde orjinalleşmedi

internet açık bir şekilde kurarak büyük hata yaptım farkındayım ama lütfen bu işi tekrar format atmama gerek kalmadan çözmeme yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

interneti kes loaderi çalıştır resimdeki gibi önce uninstall yap bilgisayar kapansın açılsın loaderi bir daha çalıştır

eğer elinde varsa loader onla yoksa linkten indir ve tekrar internet olmadan çalıstır bu kezde install yap bilgisayar kapansın açılsın sorun hal olacaktır saygılarımlaa

balksz1tu.jpg

http://rapidshare.com/files/419400532/loader.rar

bak şöyle oldu senin loaderi indirdim neti kapamadan uninstal yapıp yeniden başlattım ve yine neti kapamadan install yapıp yeniden başlattım sonra neti kapamadığımı farkettim ve aynı olayları neti kapayarak denedim olmadı ilk başta neti kapamadığım için bu loaderin keyini kara listeye alma durumu falan olmuşmudur ?

tamam sonra ınstaller dedıkten sonra wındows dogrulama sıtesıne gıt ordan dogrulattır başarılı oldu dıyecektır ondan sonra kullanabılırsın ;)

swv141.png

birde bunu dene :

Please register to see this content.

unıstaller sonra ınstaller sonra web sitesinden windowsu dogrula...

Başlat/Çalıştır/cmd

komut satırına bunu yaz.

slicmgr.vbs -rearm

reser atsın, sonra Windows Loader 1.9.3 bul bitane ve onunla aktif et. Olmazsa tak Win7 CDsini, kuruluma geç. Formatta Karşına çıkacak "Kurulum Şeklini Seçin" ekranında "Yükselt" de bırak işini görsün. Sonra Windows Loader 1.9.3 le krekle.

NOT: Eğer deneme sürümüne girdiysen 1 ay idare et. Acelesi yok :)

tamam sonra ınstaller dedıkten sonra wındows dogrulama sıtesıne gıt ordan dogrulattır başarılı oldu dıyecektır ondan sonra kullanabılırsın ;)

swv141.png

birde bunu dene :

Please register to see this content.

unıstaller sonra ınstaller sonra web sitesinden windowsu dogrula...

sağolasın senden sonraki yöntemleri denemeye gerek kalmadı bu şekilde oldu

ilk cevap veren arkadaşa teşekkürler o yalnızca microsofttan tekrar doğrulatmam gerektiğini söylememiş

tekrar sağolun

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...