Jump to content

D Sürücüsü Biçimlendirildi Geri Getirmemiz Lazım

BeNefSE
 Share

Recommended Posts

aynısı benim başımada gelmmişti yanlışlıkla dyi biçimlendirmiştim, power data recovery yazılımızı kullanarak bilgilerimin tamamına ulaştım fakat pdf, word, bazı mp3 ve video dosyalarında bozukluk vardı ama genede işime yarayan dosyalarımı kurtarmıştım...

sağlam bir link bulamıyorum arkadaşlar acil yardım edin bana belgelerim önemli word dosyaları en önemlileri

Arkadaşlar bir tane yok ya sağlam link lazım iniyor ama yüklenmiyor çoğu link silinmiş zaten lütfen elinde olan paylaşsın

buyur arkadaşım, umaım işini görür...

Arkadaşım sağol baya işimi gördü belgeelrimi geri getirdi.Kurtardım dosyalarımı çok sağol.Bana yardımcı olmak için yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.Yardımlarınız için sağolun....

• 1 yıl yıl...

[quote name='Shadoww' date='18 September 2010 - 11:09 ' timestamp='1284808173' post='886071']
aynısı benim başımada gelmmişti yanlışlıkla dyi biçimlendirmiştim, [u]power data recovery[/u] yazılımızı kullanarak bilgilerimin tamamına ulaştım fakat pdf, word, bazı mp3 ve video dosyalarında bozukluk vardı ama genede işime yarayan dosyalarımı kurtarmıştım...
[/quote]

Adamın dibisin heriiif :D Sağol...

[quote name='Shadoww' date='18 September 2010 - 13:32 ' timestamp='1284809543' post='886081']
power data recovery + crack

[code]http://hotfile.com/dl/70206298/a0c8f42/power_data_recovery_4.6.5_full_tnctr.rar.html[/code]

şifre : tnctr.com
[/quote]

banada lazım umarım geç kalmadım

link ölmüş tekrar paylaşırmısınız

[quote name='yineben' date='24 April 2012 - 23:09 ' timestamp='1335301795' post='1191878']
banada lazım umarım geç kalmadım

link ölmüş tekrar paylaşırmısınız
[/quote]
[quote]http://www.tnctr.com/topic/193509-en-yyi-veri-kurtarma-programlary-tek-pakette/[/quote]

[quote name='ekycy' date='24 April 2012 - 23:35 ' timestamp='1335303321' post='1191890']

[/quote]
deneyip bire bir özellikle uzun videoları kurtaran olsa süper olur
ordakiler güncell değil gibi mecburen indirip deniyecem
teşekkür indiriyorum

Güncel değil belki ama ben bunu kullanıyorum işim düşünce, işimide fazlasıyla görüyor, şimdi upload ettim.

[quote]https://rapidshare.com/files/3333888678/R-Studio_silinen_veri_kurtarma_programı.rar[/quote]

[quote name='ekycy' date='25 April 2012 - 00:05 ' timestamp='1335305154' post='1191900']
Güncel değil belki ama ben bunu kullanıyorum işim düşünce, işimide fazlasıyla görüyor, şimdi upload ettim.
[/quote]
bunu ve diğerlerinide indirdim 2011.The.Best.Data.Recovery.Software.Mega.Pack dosyayı hepsinde +serial diyor katılımsız mı

umarım iş görür
bazen duyuyorum bir çok kere format atılsa bile geri getirilebiliyor diyorlar
hatta üç format öncesine getir yada beş format öncesi gibi seçenek seçerek
acaba söylenti mi

ilk aklıma gelen 100 format öncesine getiri seçerdim
bende amma çok şey istiyorum
iyi forumlar

[quote name='yineben' date='25 April 2012 - 00:19 ' timestamp='1335305950' post='1191904']
bunu ve diğerlerinide indirdim 2011.The.Best.Data.Recovery.Software.Mega.Pack dosyayı hepsinde +serial diyor katılımsız mı

umarım iş görür
bazen duyuyorum bir çok kere format atılsa bile geri getirilebiliyor diyorlar
hatta üç format öncesine getir yada beş format öncesi gibi seçenek seçerek
acaba söylenti mi

ilk aklıma gelen 100 format öncesine getiri seçerdim
bende amma çok şey istiyorum
iyi forumlar
[/quote]

Benim upload ettiğim R-Studio Katılımsız, Diğerlerini bilmiyorum ama Yükleyen arkadaş [color="#ff0000"]Kurulum aşamasında antivirusunuz her hangi bir virüs uyarısı verirse lütfen dikkate almayınız [/color]Diye uyardığına göre onlarda katılımsızdır diye düşünüyorum.

Birde 100 formatı seçemezsin çünkü bilidiğm kadarı ile 32 formattan sonrası kurtarılamıyor. :)