Jump to content

Paypalı Nasıl Odeme Olarak Gosterebılırım

Recommended Posts

Birincisi konuyu "Webmaster Sorunları & Çözüm Yolları" bölümüne açmalıydın.

İkincisi kullandığın sistemle ilgili bilgi verebilirsen daha net sonuç alabilirsin. ASP , JOOMLA, NUKE yada WORDPRESS gibi sistem hakkında bilgimiz olsa kesin bulunur çaresi.

Son olarak sorunun cevabına gelirsek google amcaya "paypal payment script" yazınca birçok sonuç elde edilebiliyor.

Temel olarak HTML sisteme bile rahatça entegre olabilecek bir örnek. Ben demosuna baktım. Üye olup link sağlammı diye kontrol etmedim. O kısmı sen halledersin.

Link kırıksa o script eminim birçok yerde paylaşılmıştır.

http://www.fireturk.com/php-script-arsivi/3872-paypal-ile-odeme-scripti-paypal-payment-scripti.html#axzz114LMMevb

Kendine bir hesap oluşturup hesabı onaylattıktan sonra Hesabım sayfasında üst sekmelerden Satıcı Hizmetlerine gel. Sağalt kısımda Temel Özellikler kutucuğunun içinde Bağışlar bağlantısını tıkla. Açılan formu en uygun şekilde doldurduktan sonra hem HTML kodu verecektir sana, hem de direct link :) Artık hangisini kullanmak istersen.

NOT: Kendin buton oluşturmak istersen hesabının Ticari Sürüme yükseltilmiş olması lazım. O yüzden hazır butonlarla idare et. Veya HTML kodunu düzenleyerek kendin hazırlayacağın bir butonu entegre et :)

Kendine bir hesap oluşturup hesabı onaylattıktan sonra Hesabım sayfasında üst sekmelerden Satıcı Hizmetlerine gel. Sağalt kısımda Temel Özellikler kutucuğunun içinde Bağışlar bağlantısını tıkla. Açılan formu en uygun şekilde doldurduktan sonra hem HTML kodu verecektir sana, hem de direct link :) Artık hangisini kullanmak istersen.

NOT: Kendin buton oluşturmak istersen hesabının Ticari Sürüme yükseltilmiş olması lazım. O yüzden hazır butonlarla idare et. Veya HTML kodunu düzenleyerek kendin hazırlayacağın bir butonu entegre et :)

şimdi denıyorum, insallah olur...

Denedim oldu vallahi buyuk bır zahmetten kurtardın benı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...