Jump to content

.dvr Uzantılı Videoyu Farklı Formata Çevirebilecek

BeNefSE

Recommended Posts

Paylaşsam burada uyarı ya da ban falan alır mıyız? Çünkü dediğim gibi reklam içeriyor.

Kardeş ya paylaş yada özel msj at bana çok lazım kaç gündür arıyorum...

spam mı var, olmazsa sen bana pm at baklım bendekiyle aynı program tercih senin

Kardeş sende varsa da paylaş lütfen acil lazın inş açar ...

Kardeş ya paylaş yada özel msj at bana çok lazım kaç gündür arıyorum...

Kardeş sende varsa da paylaş lütfen acil lazın inş açar ...

kardeş ben sorunsuz mpg cevirdim ama, diğer codeck programlarıyla acamıyorum anlamadım neden acmadı, senin dosyada ki player la acıyorum. o yüzden belki aynı program olabilir dedim bende ki boyut aynı yani sonuç bi nevi başarız yani

Peki... Umarım güme gitmeyiz. Amacım reklam değil; alakalı siteyle de uzaktan yakından alakam yok.

DVR Converter isimli programı kur; çevireceğin .dvr uzantılı dosyanın uzantısını mp4 olarak değiştir. (Araçlarda dosya ve klasör görünümünden "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğini deaktif yapıp dosyanın sonundaki dvr uzantısını kaldırıp mp4 yaz.) Sonra programla çevireceğin dosyanın yolunu gösterip avi formatına çevir. Teşekküre falan da basmana gerek yok; sadece işine yarayıp yaramadığını yazarsan sevinirim.

http://rapidshare.com/files/421620871/DVR_Converter-Player.zip.html

kardeş ben sorunsuz mpg cevirdim ama, diğer codeck programlarıyla acamıyorum anlamadım neden acmadı, senin dosyada ki player la acıyorum. o yüzden belki aynı program olabilir dedim bende ki boyut aynı yani sonuç bi nevi başarız yani

Siz yinde benle paylaşın bende bir deneyeyim belki olur bir umut işte...:)

Spam falan yok; istersen sen paylaş aynısıysa istersen ben... Dediğim gibi korkum içindeki reklam.

bende programda reklam yok, boyutuda aynı olunca ondam sordum. mpg cevirdim ama dediğim gibi diğer codeck programlarıyla acamıyorum arkadaşın gönderdiği player la acıyorum, buda anlaşılır ki sonuç olumsuz

Peki... Umarım güme gitmeyiz. Amacım reklam değil; alakalı siteyle de uzaktan yakından alakam yok.

DVR Converter isimli programı kur; çevireceğin .dvr uzantılı dosyanın uzantısını mp4 olarak değiştir. (Araçlarda dosya ve klasör görünümünden "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğini deaktif yapıp dosyanın sonundaki dvr uzantısını kaldırıp mp4 yaz.) Sonra programla çevireceğin dosyanın yolunu gösterip avi formatına çevir. Teşekküre falan da basmana gerek yok; sadece işine yarayıp yaramadığını yazarsan sevinirim.

[/quote

Malesef bu yöntemi denemiştim ama olmuyor hiççç.Program çeviriyor gibi yapıtor ama sonuçta çevirmiyor video boyutu 0 olarak gözüküyor.total video converter da aynısını yapıyor...

Malesef bu yöntemi denemiştim ama olmuyor hiççç.Program çeviriyor gibi yapıtor ama sonuçta çevirmiyor video boyutu 0 olarak gözüküyor.total video converter da aynısını yapıyor...

Bir yerlerde hata yapıyor olman muhtemel o zaman. Çünkü çok aramıştım ben de ve aylardır kullanıyorum.

Bir yerlerde hata yapıyor olman muhtemel o zaman. Çünkü çok aramıştım ben de ve aylardır kullanıyorum.

[/quote

Kardeş çok denedim malesef olmuyor bana hata yaptığımı söyleyenler olduğu içinde vcideoyu paylaştım denesin diye arkadaşlar birkaç kez deniyorum çünkü her programı arkadaşlar bir deneyin lütfen verdiğiniz programla belki gerçekten ben hata yapıyorumdur....

Kardeş çok denedim malesef olmuyor bana hata yaptığımı söyleyenler olduğu içinde vcideoyu paylaştım denesin diye arkadaşlar birkaç kez deniyorum çünkü her programı arkadaşlar bir deneyin lütfen verdiğiniz programla belki gerçekten ben hata yapıyorumdur....

Kardeşim aylardır kullandığım program diyorum; denemekten öteye geçti :) Ayda bir emniyete kamera görüntülerini çevirip veriyoruz neredeyse.

Kardeşim aylardır kullandığım program diyorum; denemekten öteye geçti :) Ayda bir emniyete kamera görüntülerini çevirip veriyoruz neredeyse.

Kardeş inanmazsın belki ama kaç defa oldu denemiştim ama olmamıştı çok hızlı çeviriyordu ve boyutu o gösteriyordu ama şimdi senin ısrarın üzerine bir daha denedim ve oldu çok teşekürler ya.....:))))))))))))))))9999Sonunda çözdüm:))))))))))))))))))))))))))))))9

Kardeş inanmazsın belki ama kaç defa oldu denemiştim ama olmamıştı çok hızlı çeviriyordu ve boyutu o gösteriyordu ama şimdi senin ısrarın üzerine bir daha denedim ve oldu çok teşekürler ya.....:))))))))))))))))9999Sonunda çözdüm:))))))))))))))))))))))))))))))9

Kardeş ilginç bir sorunum var aynı formatlı aynı kameradan çıkmış sadece farklı saatlerde çekilmiş görüntüleriş ayırt ediyor ve bazılarını açıyor bazılarını açmıyor.Dönüştürmede de aynı sıkıntı var 4 videodan 2 sini çeviriyor 2 sini çevirmiyor tam anlamıyla çözüm bulamadım.Linkini verdiğm videoyuda çevirmiyor sen indir sana zahmet bir dene kardeş olacak mı yaz bana çok gerekli çünkü....

• 2 ay sonra...

[center]buyrun dvr uzantılı güvenlik kamera kayıtları ile başı dertte olanlar verdiğim linkten indirsinler

açıklaması içerisinde[/center][center]dvr dosyalarını isten avi ister mpeg yapın üzerinde istediğiniz değişikliği yapın[/center][center]ben kullanıyorum mükemmel ötesi

rar pass: www.lowkt.com

[code]http://hotfile.com/dl/88901342/b5d37bf/dvr_converter.rar.html[/code] [/center]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...