Jump to content
TNC-TR

helehoyni

Üye
 • Content count

  967
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

helehoyni last won the day on July 22 2013

helehoyni had the most liked content!

Community Reputation

231 Excellent

About helehoyni

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male
 • Ankara
 • Bowling

Recent Profile Visitors

1571 profile views
 1. helehoyni

  Winclon 6 Premium V6.2.0.3

  Üstadım teşekkürler; programı denemek istiyorum fakat ne yaptıysam ne idm üzerinden; ne de muhtelif tarayıcılar üzerinden indiremedim dosyayı Solidfiles'tan. Büyük boyutlu bir şey olsa tekrar yormam sizi upload için ama alternatif bir siteye yükleme şansınız var mı? [Düzenlendi]: Şirkette saçma sapan güvenli internet diye bir şey yapmış patron, filtre midir ne haltsa; alakalı alakasız her şeyi engelliyor. Evden indirdim hocam uğraşmayın; teşekkürler.
 2. Linkte sıkıntı var gibi sanki Üstat.
 3. KMS VL ALL'ı tavsiye ederim nacizane; hem kurulum yapmıyor, hem de daha az yoruyor sistemi: https://www.upload.ee/files/8017472/KMSVL.7z.html İlle de KMSPico olsun derseniz son sürümünü bir deneyin isterseniz: https://userscloud.com/yahzkoovdt3y
 4. Linkte sıkıntı yok hocam.
 5. helehoyni

  Wi-fi Hızı Yavaşladı

  Türk Telekom kullanıyorsanız veya alt yapısı Türk Telekom'sa neden, niçin diye çok fazla araştırmamayı öğrendim ben. Adamlar 1 hafta internetimi kesti; modeminize sinyal sorunsuz geliyor sıkıntı modeminizde dediler. Yıllarca internet cafede çalışmış ve onlarca modem kurmuş biri olarak resetledim modemi, iç ayarlarını yaptım; yetmedi gidip yeni modem aldım, çözülmedi sıkıntı. İptal ettim aboneliği, 1 saat içinde ne hikmetse internet düzeldi; bir de cayma bedeli çıkarttılar hiç utanmadan, sıkılmadan; ar damarı çatlamış olan, -Sözüm meclisten dışarı- müşterisini sağmal inek yerine koyan; kaliteye, alt yapıya hiç bir önem vermeyen şirket. Konuyla biraz alakasız oldu ama demek istediğim sorununuz, internet hizmet tabanınızın Türk Telekom olduğundan dolayı değilse ben de bir şey bilmiyorum. Ne zaman sözde bir "Altyapı çalışması" yaptıklarını iddia etseler kaliteyi daha da düşürüyorlar ve ben artık bunun altında iyi niyet olabileceğine inanmıyorum. Superonline fiber altyapısı varsa binanızda sözleşmeniz biter bitmez Turk Telekom veya ona ait bir şey kullanan her şeyi atın ve geçin Superonline'a kafanız rahat etsin; nacizane tavsiyem budur.
 6. helehoyni

  Wi-fi Hızı Yavaşladı

  Hocam Türk Telekom'un internetini mi kullanıyorsunuz?
 7. Çok güzelmiş bu; hem ışıklı hem kablosuz... Pil derdim yok, ne olacak alıyorum şarjlı pili, şarja takıp takıp kullanıyorum ama keşke bunun Türkçe versiyonunu bulabilsek... Takıntı bende; illa ki o i harfini, ş harfini, vb. klavyede göreceğim... Bir de numeratör takımı eksik, o da benim için olmazsa olmaz.
 8. helehoyni

  Win 7 Ultimate çözünürlük Sorunu

  Yazılım zaten freeware, yani herhangi bir ücret ya da etkinleştirme istemiyor. Bir yanlış anlaşılma olabilir mi?
 9. İşte Hocam eklediğiniz fotoğraftaki logo Logitech'in eski logosu. Sitesine girerseniz yeni logosunun benim fotoğraftakiyle aynı olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla benim mantığıma göre yeni logolu olan model daha yeni olmalı. Zaten sıkıntı da eskisi yenisi değil; evdeki eski modeli; ama klavye tuş dizilimi aynı ve Türkçe karakterler mevcut. Logitech, web sitesine standart olarak İngilizce klavyenin resmini koyuyor; bizim arkadaşlar da fotoğraf çekip yüklemeye üşendikleri için İngilizce klavyenin fotoğrafını yapıştırıveriyor. Yoksa mantıklı mı sizce Türkçe tuş dizilimli klavyeyi Türkiye pazarına sürüp sonra Türkçe karakterleri çıkartmak?
 10. helehoyni

  Win 7 Ultimate çözünürlük Sorunu

  Snappy Driver Installer bir numara bence
 11. helehoyni

  Win 7 Ultimate çözünürlük Sorunu

  Genelde sürücü hatalarından kaynaklanıyor bu hata. Sürücülerinizi güncellemeyi deneyin.
 12. Hocam resimlerdeki Logitech logolarını kıyaslarsanız hangisinin eski, hangisinin yeni model olduğunu anlayabilirsiniz. Tamam klavyeyi hor kullandık, eskittik fakat modeli eski değil Satılan ürünlerin tamamına yakını Türkçe Q klavye; sadece fotoğrafını kendileri çekip ürün görseline yüklemeye üşendikleri için orijinal sitesindeki fotoğrafı alıp yapıştırıyorlar; hepsi bu. Yine de içiniz rahat etmezse ödeme yapmadan önce satıcıya sorup teyit edersiniz. Tuş sesine gelince; farklı bir malzeme veya teknolojiye geçiş yapılmadığı sürece tuş sesini tamamen yok etmek zor gibi görünüyor; ama diğer klavyelere nazaran çok daha az diyebilirim.
 13. Klavye de çok kirlenmiş fotoğrafta daha net anladım; temizleyeyim bari.
 14. Doğrudur; bahsedilen model bu. "Sessiz" derken elbette bir miktar ses var fakat tuşlara basım şekli çok yumuşak ve diğer klavyelere göre çok daha az ses çıkartıyor. Hiç ses olmasın diyorsanız silikon flexible klavyeleri deneyebilirsiniz. Kablosuzu var mıdır; araştırmak lazım. Örneğin: https://urun.n11.com/klavye/katlanabilir-su-gecirmez-silikon-q-klavye-flexible-P99881505
 15. Logitech K360 kullanıyorum; çok memnun kaldığım için bir tane de ofise aldım aynısından. Işığı yok ama.
×