Jump to content
TNC-TR

helehoyni

Üye
 • Content count

  946
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

helehoyni last won the day on July 22 2013

helehoyni had the most liked content!

Community Reputation

219 Excellent

About helehoyni

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male
 • Ankara
 • Bowling

Recent Profile Visitors

1461 profile views
 1. Windows 7 Update Entegrasyon Yardım

  Babacan Aralık 2017 diyor; zaten elimdeki sistem Ocak 2018 güncellemeli; daha yeni yani. Ben Şubat 2018'e güncelleştirmek istiyorum. Teşekkürler yine de.
 2. Windows 7 Update Entegrasyon Yardım

  Tek bir ISO dosyası içinde Windows 7'nin Starter'dan Ultimate'e kadar 32 ve 64 bit tüm sürümleri mevcut. Windows 10 veya 8.1 mevcut değil wim kalıbında. Çok teşekkürler yardımlarınız için.
 3. Windows 7 Update Entegrasyon Yardım

  Üstadım uğraştım; kurcaladım çözemedim. Entegrasyon işlemini nasıl yapacağız, bir de onu söyleseniz? Google'dan da bir sonuca ulaşamadım.
 4. Windows 7 Update Entegrasyon Yardım

  AIO kalıbındaki tüm sürümlere entegrasyon yapılabiliyor mu? Evetse; hangi seçenek (Alt menü) içinden yapılabiliyor? Teşekkürler.
 5. Merhaba Arkadaşlar, Elimde Windows 7, 8.1 ve 10'a ait AIO kalıpları var ve bunları forumumuzdaki üstatlarımızın yardımıyla tek bir Flash Disk'e Multiboot olarak toplamayı başardım. Windows 10 ve Windows 8.1 iso'larına DISM yöntemi ile Windows güncellemelerini de entegre edebiliyorum; fakat Windows 7'ye DISM ile güncelleme entegre etmeye çalıştığımda illa ki hata veriyor. Yardımcı yazılım kullanmaya çalıştığımda ise sadece AIO kalıbındaki tek bir sürüme güncelleme entegre edebiliyor. Windows Deployment kit, vb. de denedim, yine olmuyor. Bilgisayarımda kurulu olan işletim sistemi, Windows 10 Professional VL X64 v1709. Windows 7 AIO iso'suna ya da Wim kalıbına güncellemeleri nasıl entegre edebilirim? Okuyan, okumayan; yardım eden, etmeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.
 6. Ssd - M2 Sata Tavsiyesi Alınır

  Bu kart şeklindeki ssd'ler normal sata hard disk girişine takılabiliyor mu acaba?
 7. Aukey şarz Aleti Mi Yoksa Duracell şarz Aleti Mi

  Uzunca süredir Aukey Qualcomm 3.0 kullanmaktayım; fazlasıyla memnunum. n11'dekilerin orijinal olmadığından şüpheniz varsa ve bekleyecek zamanım var derseniz Aliexpress'i alternatif olarak düşünebilirsiniz.
 8. Videolanclient(vlc) Için Yagmur Teması

  Tam harikaymncelikle teşekkür ederim. Blgisayarımda arsayılanynatıcım VLc Player ve ötesini tanımam. Merak ettiğim; ayarlardan ya da herhangi bir şeyden bir medya dosyasının üzerine tıkladığımda direkt olarak bu tema ile açsın istiyorum. Bunun yolu var mıdır? [Düzenlendi]: Bir şekilde halloldu kurcalarken fakat nasıl oldu ben de bilmiyorum
 9. Flash Belleklerin Hafızasını Artırma

  DJ_Rush iyi niyetli davranmış, "Pek sağlıklı değil" demiş ama; ben bir adım ötesine geçip asla güvenilir ve mantıklı olmayacağını söyleyeceğim. Kaydettiğinizi, sakladığınızı sandığınız veriye de, flash diskinize de yazık edersiniz.
 10. Pc Reset Atma Sorunu.

  Ah bir de bizim PC için gelse o güncelleme ne güzel olacak; hp hala çıkartmamış benim pc için olanını.
 11. Pc Reset Atma Sorunu.

  İşlemci fanını temizleyip gerekirse termal macun sürerek yeniden test edin; çok anlamam fakat ısınma sorununa benziyor.
 12. %90 Bellek Kullanımı

  Hocam o %90, tüm işlemlerin kullandığı bellek miktarı; sadece oyununki değil. Alta doğru "Discord", "Arama", vb. ve tüm Windows işlemlerini toplarsanız %90'ı bulacaksınız siz de. Bir anormallik görünmüyor yani.
 13. Turknet Kullananlar

  .
 14. Logitech Klavye Yardımı

  https://download01.logi.com/web/ftp/pub/techsupport/mouse/SetPoint6.67.83_32.exe Hocam bunu deneyin o zaman.
 15. Logitech Klavye Yardımı

  https://download01.logi.com/web/ftp/pub/techsupport/mouse/SetPoint6.67.83_64.exe Dener misiniz?
×