Jump to content

helehoyni

Üye
 • Content Count

  1075
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

helehoyni last won the day on July 22 2013

helehoyni had the most liked content!

Community Reputation

295 Excellent

About helehoyni

 • Rank
  Divane

Profile Information

 • Male
 • Ankara
 • Bowling

Recent Profile Visitors

2608 profile views
 1. https://stormpoopersmith.com/software/ ; yalnız reklam amaçlı olanlar çok sinir bozucu oluyor, sol kulağınızı çınlatmazlar umarım.
 2. İşin özü bu. Hard diskin ikinci eli alınmaz. Yarın öbür gün önemli bir vriniz kaybolur, pişman olursunuz.
 3. Kızım olsa adını ya "Ece" gibi öz Türkçe bir kelime, ya da bayrağımızdaki "Yıldız" ın adını vermekti hayalim. Evlenemedik, nasip değilmiş. Bence her ikisi de çok güzel isimler.
 4. Virüslü bir paylaşım kolay kolay mevcut olmaz burada. Crack, patch ve katılımsız yazılımların çoğunu virüs olarak görür antivirüsler; korsan olarak kullandırtmamak adına ve katılımsızların da bazıları autoit ile yapıldığı için. Bilgisayar formatlatacaksın insanlara sebepsiz yere; ayıptır yaptığın.
 5. Şu android güncellemeleri gelecek mi gelmeyecek mi muallakta olmasa direkt Huawei'yi tavsiye ederim; her modeli çok güzel, çok başarılı.Telefonunuza iyi bakıp düşürmüyorsanız, benim gibi sakar değilseniz S9 da çok güzel telefon; fakat ekranının üzerine bir kez düştüğü anda bitiyor. Hem S8 plus'ım; hem de S9'um o şekilde öldü. Sırf ekranına bile 1600 TL istediler aylar önce.
 6. https://userscloud.com/nd850vwi8sly Bunu bir deneyin bakalım. Ben denemedim ama sağlamdır diye düşünüyorum.
 7. Cevap biraz geciktş ama patlayan bir şey yok; iki bilgisayarda kullanıyorum; güncellemede de sıkıntı yok. Neyse çözmüşsünüz zaten sorununuzu; hayırlı olsun.
 8. Geri kalan kısım için disk yöneticisinden yeni partition oluşturup o şekilde kullanabilirsiniz işinizi görürse; ben 128 GB'lık flash diskim için bu şekilde yaptım.
 9. Buyrun bu Eset Endpoint Security: https://turbobit.net/86h6hwvr7kws.html Bu da Eset Endpoint AntiVirus. https://turbobit.net/100eil3lm7dc.html Endpoint sürümleri hem dediklerine göre daha yüksek koruma sağlıyor; hem de lisans patlamasına denk gelmedim henüz. Kolay gele.
 10. Bilgisayarınızda kullandığınız Windows 10 orijinal kopyaysa veya dijital aktivasyon yaptıysanız direkt bios'a gömülüyor ke; o key numarası hangi sürüme aitse otomatik olarak onu kuruyor diye biliyorum. Yanlış biliyor da olabilirim tabii.
 11. Tamamdır Üstadım, bu cevabı PE sistem üzerinden yazıyorum. Sıkıştırılmış klasörün içerisinden çıkan klasörü direkt olarak attım ben; klasörün içindeki dosyaları atmak gerekiyormuş. Çok basit esasında ama insanın basireti bağlanıyor işte bazen böyle; teşekkür ederim.
 12. İlk önce USB ana dizinine çıkarttım; UEFI Boot seçeneklerinde görünmedi. Sonra dedim ki UEFI olarak çalışacağı için o dizinde olması lazım; o şekilde denedim, yine beceremedim. Bir daha deneyeyim bakayım.
 13. Üstadım kızmayın da UEFI klasörünün içine kopyalayıp boot ettiğim zaman UEFI menü'de görünmüyor. Tam olarak nereye kopyalayacağız bu klasörü ve ekstra olarak yapmamız gereken bir şey var mı?
 14. Bunu direkt alıp ana dizine atsak yeterli olacak mı yoksa BCD dosyası falan mı düzenlemek gerekiyor diğer multiboot sistemler gibi?
 15. Güncellemeden önce gerekli klasörlerden install.wim dosyalarını kopyalayarak güncelleme sonrası alakalı klasörlerin içine atabilir veya windows iso'su indirdikten sonra power iso ile imaj içerisindeki "sources" klasöründeki install.wim dosyasını kullanabilirsiniz.
×
×
 • Create New...