Jump to content

Trend Micro Int Secu Pro 2010 Türkçe (1 Yıl Full)

nantua

Recommended Posts

21jsmcx.jpg

2i6pc2b.jpg

Bu komple güvenlik paketi Antivirüs yazılımının dışında Firewall (Güvenlik Duvarı), Spam Filtresi, Spyware gibi Casus yazılım temizleme özelliği, Hacker saldırılarını önleyicisi ve Detaylı güvenlik asistanı gibi yeni yetenekleri ile göz dolduruyor.

Ev bilgisayarlarının gelişmesi ile beraber yüksek hızlı internet ve kablosuz çözümler de ev kullanıcıları tarafından tercih edilir hale geldi. Bu yüzden eskiden sadece sunucu ve güvenlik şirketi gibi büyük site ve firmalar ile uğraşan hacker grupları günümüzde artık ev kullanıcılarını da tehdit etmeye başladılar.

Ne yazık ki sistemimize yüklediğimiz bazı yazılımlar da Trojan dediğimiz Truva Atı arka plan açıklıkları yaratan programları sistemimize ekleyerek bilgisayarımızın güvenliğini daha da düşürüyorlar. Bu ve bunun gibi güvenlik risklerini ortadan kaldırmak, Spam mesajlarına bir dur demek ve Virüsleri herhangi bir zarar vermeden önce yok etmek icin Trend Micro Internet Security Pro programı size tam destek sağlayacaktır.

Programın Özellikleri:

# Antvürüs

# Eposta kontrolü

# Rootkit'e karşı korum

# Aktif saldırı koruması

# Antispam

# Çift yönlü firewall

# Yerel ağ koruması

# Ebeveyn kontrolleri

İnternette Endişesiz Dolaşın

Trend Micro Internet Security günümüzün ve gelecek web tehlikelerine karşı ağınızın ve bilgisayarınızın korumasını en üst düzeyde sağlar

# Eposta ve Resim tabanlı Spam'in gelen kutunuza ulaşmasını engeller

# Bilgisayarınıza zararlı içerik yükleyen web sitelerine erişimi engeller

# Yazılımımız siz prezantasyon yaparken, film izlerken ya da oyun oynarken güncelleme

# Quick Sc

Çocuklarınızın Çevrimiçi Faaliyetlerini Düzenleyin

Geliştirilmiş ebeveyn kontrolleri çocuklarınızın ne zaman ve hangi sayfalarda bağlanabileceğinizi belirtmenizi sağlar.

# Çocuklarınızın ne zaman ve ne kadar süreyle internete bağlanabileceğini seçebilirsiniz

# Çevrimiçi aktivite raporu ile kontrolünüzü daha kolay sağlayabilirsiniz

# Belirli kategorilerdeki web sitelerine erişimi engeller

Evdeki Bilgisayarlarınız İçin Temel Koruma

Trend Micro Internet Security bilgisayarınızı ve kişisel verilerinizi son tehlikelere karşı korur

# Virüsleri,casus yazılımları bilgisayarınızdan,epostalarınızdan, ve internetten indirdiğiniz dosyalardan temizler.

# İzin verilmeyen kullanıcıların kritik uygulamaları değiştirmesini engeller.

# Güvenlik duvarı ve Wi-Fi patrol ile ağınızı koruma altına alır.

Ev Ağı Koruması Aileler İçin Çevrimiçi Güvenlik

Trend Micro Internet Security ev ağınızı güvenli hale getirerek, ailenizi zararlı içerikten ve izin verilmeyen sitelerden korur

» Özelliklerin tamamına göz at

» Trend Micro ürün karşılaştırma tablosuna bak

Bağımsız Testlerde Trend Mıcro Zirveye Oturdu

501hj9.jpg

w7n345.jpg

http://www.fileserve.com/file/d6kTrvQ

multi upload linkler

logo_multi.gif

http://www.multiupload.com/B6RVKR37KW

bunun bilgisayarla arası nasıl kasma olayı, güncelleme olayı bide sen kullanıyormusun mennunmusun indirip deneyecemde

bilgisayarla arası fena değil işlemcin en az 2.0 ghz olması lazım ben kullandım 1.6 tek çekirdek işlemcide biraz kastı ram 512 yeterli pc koruması iyi tarz olarak kaspersky a benziyor biraz :)

bilgisayarla arası fena değil işlemcin en az 2.0 ghz olması lazım ben kullandım 1.6 tek çekirdek işlemcide biraz kastı ram 512 yeterli pc koruması iyi tarz olarak kaspersky a benziyor biraz :)

eyvallah can_can, işlemcimde yeter, ram hayli hayli yeter. saten çekirdeğimizde çift olunca bizede denemek kalıyor :D

sahsen kendi pc de kaspersky var bunu denemeye firsatim olmadi ama gezinirken gozume carpti ve burda paylasima sundum programi arkadaslar gerisi size kalmis deneyip buraya yorumlarinizi eklerseniz herkes bilgilenmis olur tesekurler..

64 bit gelince vardir onuda yarin eklerim ins

sahsen kendi pc de kaspersky var bunu denemeye firsatim olmadi ama gezinirken gozume carpti ve burda paylasima sundum programi arkadaslar gerisi size kalmis deneyip buraya yorumlarinizi eklerseniz herkes bilgilenmis olur tesekurler..

64 bit gelince vardir onuda yarin eklerim ins

eyvallah kardeş acıklaman için, bende artık yarın denerim. eklerim artı veya eksileri, yanlız bu resim gözüme takıldı ilginç ilk sırada trendi var eset son sırada yerlerde geziyor.

501hj9.jpg

eyvallah kardeş acıklaman için, bende artık yarın denerim. eklerim artı veya eksileri, yanlız bu resim gözüme takıldı ilginç ilk sırada trendi var eset son sırada yerlerde geziyor.

501hj9.jpg

yukarda belirttigim gibi baska bir yerden alip burada uyelerimize paylastim resimse hangi yila ait bilmiyorum ama bende bugun kurcam pcye ve denicem sonrada eksi artilari belirtecegim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...