Jump to content

6700 C Dosyalarım Silindi!

StoneKing

Recommended Posts

Selamunaleykum arkadaslar.Sizlerden cok acil yardım bekliyorum.:( 6700 classic USB'den Pc'ye bagladım yanlıslıkla DEL bastım herşey silindi.Bunun bir çaresi yokmudur :( 300 resim&video vs... vardı :( N'olur yardım edin.Konu yanlıs yerde ise çok çok özür :( ama çok zor durumdayım.Aldıgımdan beridir cektiğim tüm fotolar gitti :(

Saygılar ::> Stoneking <::

hafiza kartından silinen yüzlerce resmi geri getirdim bunla

dikkat etmen gereken

silinen doyaları ayrı ayrı araman ve dosya uzantısını dogru bir sekılde belirtmen

File.Scavenger.v3.2

http://hotfile.com/dl/19067888/41ace9b/QueTek.File.Scavenger.v3.2.18.20091006.Incl.Keyfilemaker-CORE.rar.html

not: taramada long işaretli olsun(yavaş arama)

Ben direk telefon hafızasındakılerı sildim :( Ona bir çare yokmu şu an çok kötüyüm aglamak bile az geliyor :( ...

telefon hafızasınıda ayı bir disk olarak görüyorsa bu sefer usb den bağlayıp telefonun hafızasının bulunduğu sürücüyü seçeceksin olur biter..SAYGILARIMLA

Ağlama çözümü vardır

yok byvista kardeşim yok :( yaptım yine yok :(

Hepsi gitti...ozanus kardes prg hakkında bilgi verir misin?

demek istediğim kurtarma programında öyle yapacaksın ...recovery my files kullan bence ...link gönderiyorum

Please register to see this content.

Beyler ben size bilgisayardan sildim demedim ki.Telefondan Silmişim bilgisayara geçirecektim ama yanlıs yaptım :( Tüm aile fotoları gitti ...

6700classic 'ten çok iyi anlayan varmı ya da bu tür programlarla çok acil yav,ölecem vallah sıkıntıdan.Dünden beridir birşey gelmiyor elimden :( Yanıtlarınız için saolun ama herhalde sıkıntıdan yazdıklarınızdan birşey anlamadım :( Herhalde verdiğiniz programlar bilgisayar için geçerli telefondan sildiğim dosyaları getirme şansı arıyorum.Eğer yapamazsam zaten telefonu kıracam vAllah.

Saygılar ::> Stoneking <::

Kardeşim iki üst mesajda demek istediğim bu

usb den pc ye bağlıyosunya........

sonra bilgisayarım klasörünün içinde telefonun hafızaları görünmüyormu

agqg.png

bunun gibi .......böyle bilgisayarımda geliyorsa üstte verdiğim programı kur.......

anlatım burda

Please register to see this content.

telefon yada pc den sil farketmez

İnternete pek giremiyorum kusura bakmayın cevap veremiyorum hemen.Sorunum şimdide USB okumuyor :( dediklerini yapayım dedim bilgisayar USB'yi görüyor ama telefon hafızasına giremiyorum.Yani görmesine ragmen USB düzgün çalışmıyor gibi birşey diyor :( Kaç gündür o fotoların derdine düştüm.Yardımlarınız için teşekkürler...

Saygılar ::> StoneKing <::

ozanaus yardımın için teşekkürler.USB'yi buldu o söylediğin programıda bir türlü kullanamadım birde o program benım telefonu göremiyor. :) Hemen msn adresini söylersen çok sevinirim.birde o programın v6.6.6 sı olarak indi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...