Jump to content

Vmware Thinapp Orjinal Dosyasını Açma Işlemi Yeni

barcod

Recommended Posts

Taleb eden ertangxx,uzun ve diğer arkadaşlar için.

Bildiğiniz gibi portable yapımında şuan Dünyada en popüler olan ThinApp yazılımı'dır.Orjinal ThinApp Sürümleri

Farklı bir Sıkıştırma Paketleme işlemi Yapılarak Dağıtılmaktadır.Bu nedenle Reklam ögesi Değiştirilmesi

(Launcbar) veya TÜRKCE leştirilmesi için içeriğine erişilmesi Editleme araçları ile mümkün değildir

(eski sürüm Thinstall hariç) Epey bi araştırmalarımdan sonra Bu sorunun çok enteresan ve kolay bir şekilde

çözülebileceğini farkettim.Bu uygulamanın anlatım videosunu Konuya ilgi duyan arkadaşlar için anlattım

bu yöntemle. Tüm ThinApp sürümleri açılabilir. Videoyu çok dikkatle izleyin işlem hatasız olmalıdır.

Bu arada biraz yoğunlukdan dolayı mesajlara biraz biraz geç bakmış olabilirim. ama geçde olsa

elden geldiğince talebi karşılamaya çalıştım

Herkese Kolay gelsin.

Download:

http://hotfile.com/dl/74480514/5c13d45/ThinApp_Paket_Ama_Videosu.rar.html

Taleb eden ertangxx,uzun ve diğer arkadaşlar için.

Bildiğiniz gibi portable yapımında şuan Dünyada en popüler olan ThinApp yazılımı'dır.Orjinal ThinApp Sürümleri

Farklı bir Sıkıştırma Paketleme işlemi Yapılarak Dağıtılmaktadır.Bu nedenle Reklam ögesi Değiştirilmesi

(Launcbar) veya TÜRKCE leştirilmesi için içeriğine erişilmesi Editleme araçları ile mümkün değildir

(eski sürüm Thinstall hariç) Epey bi araştırmalarımdan sonra Bu sorunun çok enteresan ve kolay bir şekilde

çözülebileceğini farkettim.Bu uygulamanın anlatım videosunu Konuya ilgi duyan arkadaşlar için anlattım

bu yöntemle. Tüm ThinApp sürümleri açılabilir. Videoyu çok dikkatle izleyin işlem hatasız olmalıdır.

Bu arada biraz yoğunlukdan dolayı mesajlara biraz biraz geç bakmış olabilirim. ama geçde olsa

elden geldiğince talebi karşılamaya çalıştım

Herkese Kolay gelsin.

Download:

Please register to see this content.

Geçde olsa gösterdiğin duyarlık için teşekkürler. Eline sağlık.

• 4 hafta sonra ...

Yardımcı olma gayretlerin için öncelikle teşekkür ederim.Fakat upload etmiş olduğun video dosyası yazılımın adını taşığından malesef silinmiş. Eğer mümkünse, yazılım adı vermeden sıradan bir dosya adı gibi yazıpta yeniden upload edebilirmisin.

[quote name='ertangxx' date='09 Kasım 2010 - 16:51 ' timestamp='1289322077' post='912752']
Yardımcı olma gayretlerin için öncelikle teşekkür ederim.Fakat upload etmiş olduğun video dosyası yazılımın adını taşığından malesef silinmiş. Eğer mümkünse, yazılım adı vermeden sıradan bir dosya adı gibi yazıpta yeniden upload edebilirmisin.
[/quote]

ertangxx: İstediğin gibi dosyayı. hediyesi ile yeniden ubload ettim,Güle güle kullan ------>>>>>
Link:http://hotfile.com/dl/81501348/5e840f5/Bonuslu_Paket.rar.html

Benim bir sorum olacak ''SWiSH Max 4'' Programını Biliyorsunuz içeriğini editlemek istiyorum bir türlü
EXE paketi açamadım acaba senin veya diğer arkadaşların bu Konuda herhangi bir yardımı olabilirmi.
Hangi Unpack Açar acaba Bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...