Jump to content

Win7'de Burayı Nasıl Aşağı Alabilirim ?

SoundMax

Recommended Posts

Bence tema ile alâkalı bir durum. Çünkü ben hiç shell32.dll vb. dosyaları değiştirmeden temalara göre bazen yukarıda bazen aşağıda...

resimdeki yolu karıştırmayı dene. bence oradan ayarlanır.

adszdl.png

halısın onur ama sisteme tema entegre etmiştim başka bir sistemden o sistemde aşagıda gösteren temalarda var dogru ama bunda hep üstte

Ben Aşşağıda Olan ExplorerFrame.DLL Kullanıyorum Yada Yukarıda Olan O Dosyanın Adı

ExplorerFrame.DLL

Ben Hazırları İle Değiştiriyordum

Simge Paketlerinde Oluyor 2 Tür Falan (dokumaci)

Bu Dosyayı Değiştin Mi O Olay Kalıcı Olarak Tamamdır

Saygılar;

KemalALKIN

Ben Aşşağıda Olan ExplorerFrame.DLL Kullanıyorum Yada Yukarıda Olan O Dosyanın Adı

ExplorerFrame.DLL

Ben Hazırları İle Değiştiriyordum

Simge Paketlerinde Oluyor 2 Tür Falan (dokumaci)

Bu Dosyayı Değiştin Mi O Olay Kalıcı Olarak Tamamdır

Saygılar;

KemalALKIN

o dosyayı benimle paylaşırmısın kardeşim. ve nereye atmam gerekiyor. masa üstü simgeleri içinde shell32.dll editlemem yeterlidir değilmi?

o dosyayı benimle paylaşırmısın kardeşim. ve nereye atmam gerekiyor. masa üstü simgeleri içinde shell32.dll editlemem yeterlidir değilmi?

Windows 7 yi mount ettikten sonra Explorerframe.dll diye ararsanız bulacaksınız

Editlenmesi Gerekenlerin Kaba Taslağı dokumaci abinin yayınlamış olduğu

windows 7 için $OEM$ Klasörü nü indirip incelerseniz bulacaksınızdır inanın aklımda değil bi yere yazmıştım o da harici hdd de kaldı kusura bakmayın yanımda değil

Explorerframe.dll dosyasını buldum. şuan kullanmış oldugum sistemdeki o ekran istediğim gibi aşağıda Explorerframe.dll dosyasını kopyalayıp yeni iso pakedimdeki ile değiştirdim. fakat yine de her temada yukarıda görünüyor. bakalım nasıl çözüm bulabilicez

yav arkadaşlar yorumları okudumda kimi Explorerframe.dll diyor alakası yok Explorerframe.dll şudur ileri geri ok işareti olan

senin sorunun shell32.dll oluyor sendekini up et at bana düzeltip atayım

yav arkadaşlar yorumları okudumda kimi Explorerframe.dll diyor alakası yok Explorerframe.dll şudur ileri geri ok işareti olan

senin sorunun shell32.dll oluyor sendekini up et at bana düzeltip atayım

buyur hocam peki farklı bir sistemden shell32.dll yi alıpta yeni yapmıs oldugum sisteme atarsam yine olabilirmi istedigim ? hatalar falan cıkarmı yanı.

ve bu dosyayı nasıl düzenliyoruzda istedigim gibi aşagı veya yukarı alabiliyoruz anlatma imkanınız varsa cok memnun olurum teşekkürler şimdiden.

Link:

Please register to see this content.

buyur hocam peki farklı bir sistemden shell32.dll yi alıpta yeni yapmıs oldugum sisteme atarsam yine olabilirmi istedigim ? hatalar falan cıkarmı yanı.

ve bu dosyayı nasıl düzenliyoruzda istedigim gibi aşagı veya yukarı alabiliyoruz anlatma imkanınız varsa cok memnun olurum teşekkürler şimdiden.

Link:

Please register to see this content.

sendekini bununla degiş başka sistemde yaparsan bu shell 32 kullan zaten sistemde shell 32 o kadar önemli bir rolü yok

http://rapidshare.com/files/423900548/shell32.rar

sendekini bununla degiş başka sistemde yaparsan bu shell 32 kullan zaten sistemde shell 32 o kadar önemli bir rolü yok

http://rapidshare.com/files/423900548/shell32.rar

ama iconlar falan shell32 de degilmi bilgisayarım cop kutusu gibi bu iconlarıda shell32 ile deişmiyomuyuz. teşekkürler bu arada

ama iconlar falan shell32 de degilmi bilgisayarım cop kutusu gibi bu iconlarıda shell32 ile deişmiyomuyuz. teşekkürler bu arada

yok SoundMax iconlar shell32 den degişmez imagres.dll den degişir shell32 deki icon farklı olması önemli degil

yok SoundMax iconlar shell32 den degişmez imagres.dll den degişir shell32 deki icon farklı olması önemli degil

anladım hocam peki bu shell32.dll dosyası benım yolladıgımın 2 katı aradaki fark nedirki böyle ?

anladım hocam peki bu shell32.dll dosyası benım yolladıgımın 2 katı aradaki fark nedirki böyle ?

shell32.dll inin içindeki iconlar vs boyutlarıyla alakalı o elimde 50 küsur shell32 var hiç birinin boyutu aynı degil

sen onlara takılma

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...