Jump to content

Teknik Servis Xp Cd Sıkıştırma

lamont

Recommended Posts

arkadaşalr tncxpsp3 iso iekn 700 mb pro+driveler entegreli ama isodan çıakrdınmı boyutu büyüyor 2 gb yakın nasıl sıkıştırmışlar bu sıkıştırmayı mornini kades analtmış ama morning multiboot için anlatmış teknik servis için xp yaptım ama bu metod yaptıgımda xp sıkıştırmadı arakdaşalr bu konuda bilgisi olan varmı cd nasıl sıkıştırala bilirm 1,23gb driverli cd

sana uharcgui adlı programı tavsiye edrim.ben deneme olarak 127 mb lik pdf ve jpg formatlı klasoru 51mb kadar sıkıstırdıgını gordum.

bidene kolay gele

boot edilecek yalnız! :D uharc ile *.uha olarak kaydeder. yani senin dediğin arkadaşa yaramaz.

baris_seven in perfect xp format cd v serisinde hepsi böyle yapılmış....toplam boyut 2.4 gb ama cd boyutunda......cdimagegui diye bir program ile yapıyolardı galiba

bu barış seven yaptı diye olmaz, bunu ultra iso da yapıyo naber :D

ikisi farklı durum, sizin dediğiniz işlemi siz bilmiyorsunuz galiba.

iso'da 1 dosyadan ne kadar çok olduğunun bir önemi yoktur önemli olan o dosyadan 1 tane olmasıdır ama md5 değerleri tutmak koşuluyla.

burada durum farklı, TNCXP ve wpi farklı dosyalar içeriyor ve arkadaş birleştirmek istiyor tek CD'de ki bu işte imkansız.

zaten TNCXP 1cd, 1cd'de wpi eder size 2 CD, sıkışma olmaz burada çünkü dosyalar farklıdır.

isterseniz buradaki bütün SP3'lü XPleri tek DVD'de toplayabilirsiniz çok kolaydır yapması sadece 5-6 saatinizi alır.

bir çalışmamda 6 farklı XP'yi ki hepsi de görselliği birbirinden farklıydı boyutu 1.4gb yapmıştı, denemesi bedava

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...