Jump to content

Ttnet Tarife Değişikliği Konusunda....

harun001

Recommended Posts

sorumuz:

tarifemi 01.10.2010 tarihinde degistirdim.Ttnet online islemlerde öyle görünüyor. 35 gb falanda indirme yaptim bir sorun olur mu?

cevap:

Tarafımıza iletmiş olduğunuz hizmet numarası üzerinden yapılan kontrollerde 01.10.2010 tarihinde tarifeniz Online İşlem Merkezi üzerinden değişiklik yapıldığı görülmektedir.

Kotalı tarifelerde ay içerisinde yapılan tarife değişiklikleri kullanılan gün bazında ortalama değer alınarak hesaplanmaktadır.

01.10.2010 günü kullanımınız eski tarifeniz üzerinden ay sonuna kadar olan kullanımınız yeni tarifeniz üzerinden hesaplanarak faturalandırılması yapılmaktadır

ben anlayamadım ne demek istiyor?

Of oF sende varya bi para vermemek için onca konuş açdın sana nediyoruz ilk ay faizli paradan kaçamassın...Hasbinallah

yok bilmem bu sorun olurmu bu böle olurmu ara ttnet bi zahmet ordan hada DETAYLI ögrenirsin

yanii şu eski tarifesi(kotalı ise o güne kdr aşan miktar) + yeni tarife ücreti

sana demek istedigi sen o güne kadar yani tarife değiştirmeden önce kota aşımıda katıcaz.sınırsıza gectigin için de o ay sonuna kdr ne kullandıysan onun parasını da alacaklardır.

yani diyelim normal

kotalı 25,31 tl + 49,000 : 74,31 tl fatura gelecektir. eger kotalıda gecmişse + mb başı parası..

yanii şu eski tarifesi(kotalı ise o güne kdr aşan miktar) + yeni tarife ücreti

sana demek istedigi sen o güne kadar yani tarife değiştirmeden önce kota aşımıda katıcaz.sınırsıza gectigin için de o ay sonuna kdr ne kullandıysan onun parasını da alacaklardır.

yani diyelim normal

kotalı 25,31 tl + 49,000 : 74,31 tl fatura gelecektir. eger kotalıda gecmişse + mb başı parası..

arkadaş normalde ararsanız ttnet i tarife değişikliği yapmak için ayın kaçı olursa olsun o ay sonuna kadar

eski tarifeniz devam eder daha doğrusu fatura kesim tarihine kadar sonraki ay yeni tarifenize geçersiniz

normali böyledir ttnet öyle yapmıyor diyelimki 15 09 2010 tarihinde aradınız ttnet i tarifeniz

4 gb 29 tl ayın 15 inde aradığınız için sizden 15 tl artı sınırsız tarife yani 49 tl alacak

sizin dediğinize göre 64 tl fatura ödersiniz

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

yani ben hala net4 tarifesindeysem kotam 30 gb olsa en fazla ne kadar gelir ki ?

(1limitsizdeyim allaha şükür ) her ihtimale karşı soruyorum.

ne değişiklikmiş be yılan hikayesine döndü

:D döndü valla .... ilk baktım aradım ttneti indir dediler online şlemlerde de yle görünüyordu. sonra içime bir kurt düştü.. 40 gb kotayı ya sınırlı üzerinden değerlendirirseler?? eywah dedim araştırmaya başladım.. işte beklioruz baqalım .. :s

:D döndü valla .... ilk baktım aradım ttneti indir dediler online şlemlerde de yle görünüyordu. sonra içime bir kurt düştü.. 40 gb kotayı ya sınırlı üzerinden değerlendirirseler?? eywah dedim araştırmaya başladım.. işte beklioruz baqalım .. :s

ya seve seve yada seve seve vericen sen o parayı......

1 limitsiz : 43-49 milyon arası gelir. Her ne kadar indirirseniz indirin. İsterseniz 1000gb ..

ya arkadaşlar hiç mi tarife değiştiren yok yaww demiyorsunuz ki ben tarifeni 1limitsiz yaptım ertesi gün indirmeye başaladım. hiç mi tarife değiştiren yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...