Jump to content

3G Modem

Dr_Heisenstein

Recommended Posts

Arkadaşlar ben 3G modem almak istiyorum. Bu konudaki görüşlerinizi bilmek ve ona göre bilinçli bir adım atmak istiyorum. Türk Telekom, Turkcell, Avea ya da Vodafone dan hangisini önerirsiniz?

Şimdiden görüşlerini aktaran arkadaşlara teşekkür ederim.

bildiğim kadarı ile en yüksek bant genişliği turkcellde.Yani turkcell'i seçersen internet konusunda rahat edersin diye düşünüyorum .

Sanırım Turkcell'inde diğerlerine göre maliyeti biraz fazla tutuyor değil mi?

Arkadaşlar konu burda açılmışken sorayım istedim

Bu 3g modemlerin ülkemizde çin malı felan olanı yokmu Şöyle 20 30 liraya felan

mutlaka vardır ama bu tarz cihazlarda kesinlikle orijinalden şaşmamak lazım.

evet arkadaşlar sunduğum alternatifler arasındaki kıyaslamalarınızı bekliyorum.

Önerim Turkcell almandır..Bant genişliği olsun çekim hızı olsun diğer öperatörlere göre daha iyi

Şimdilik bulmak çok zor ama yakın bi zamanda çıkacağına eminim.

Önerim Turkcell almandır..Bant genişliği olsun çekim hızı olsun diğer öperatörlere göre daha iyi

Şimdilik bulmak çok zor ama yakın bi zamanda çıkacağına eminim.

Peki bu taahhüt konusuna ne diyorsunuz arkadaşlar? Sizce modemi peşin mi almalıyım? Sonra bi problem çıkarırlar mı bana? Diyelim ki ileride Türk Telekom daha ucuz modemler çıkardı. Bende ona geçmek istedim...

s.a arkadaşlar Konu açilmişken ben internet cafe işletmecisiyim Şuan airties rt 211 modemim var reset atmak zorunda kaldıgımda 5 10 dk kadar elktırık gelmiyor. neise deiştirmeyi duusnuyorum ileriye yönelik güzel bi modem tavsiyeniz varmı kalıcı kulanışlı sistem olarakta iyi bişi önerirseniz sevinirim.tşkler kolay gelsin

arkadaşım ben telsim 4 gb kullanıyorum ben köyde edge hızında bağlanıyorum nerede kullancaksan oraya göre al yani benim durduğum yerde telsim daha iyi ona göre araştırın alırkende 7,2 hızında olanı alın tavsiyem bu

arkadaşım ben telsim 4 gb kullanıyorum ben köyde edge hızında bağlanıyorum nerede kullancaksan oraya göre al yani benim durduğum yerde telsim daha iyi ona göre araştırın alırkende 7,2 hızında olanı alın tavsiyem bu

Peki hocam msn de görüntülü konuşma yaparken bir sıkıntı yaşıyor musun? Donma yada bağlantı kopması gibi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...