Jump to content
TNC-TR

MOTUN

Editör
 • Content count

  9940
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  236

MOTUN last won the day on September 17

MOTUN had the most liked content!

Community Reputation

1484 Excellent

About MOTUN

 • Rank
  HAK YiYEN _OK YESiN !

Profile Information

 • Male
 • C:\Cehennemin Dibi\Users\MoTuN

Recent Profile Visitors

20071 profile views
 1. Merhaba abi acaba sizin Windows 7 güncel çalışmanız olacakmı 2018 eylül uptadeleri çıkmış forumda pek güncel sistemler yok  simdiden hayırlı çalışmalar..

  1. casper0007
  2. MOTUN

   MOTUN

   1.sınıfları okutuyorum bu yıl ve mevcut çok fazla, yetmezmiş gibi 3 te 2 si de Türkçe bilmeyen Suriye'li öğrenciler 😓 vaktim olur mu bilmem ama eminim yapıp paylaşan olur.

 2. MOTUN

  Internet Download Manager 6.31 Build 9

  Internet Download Manager 6.31 Build 5 http://dosya.co/oy1iqqxgxopd/IDM.6.31.Build.5.rar.html
 3. nette bir program gördüm youtube dan  ve netfixden indimeler için bilgim olmadıgından siz inceler uygunsa paylasirsınız diye size bildireyim dedim

  yıllardır yaptığınız çalışmalardan faydalanıyorum size yürekten teşekkür eder  memnun mesut bir hayat dilerim

  https://freegrabapp.com/product/free-youtube-download/

 4. MOTUN

  Windows 10 Update Entegre Hatası

  örnek cmd dosyası: dism /mount-image /imagefile:C:\dvd\sources\install.wim /index:1 /mountdir:C:\wim dism /Image:C:\wim /Add-Package /PackagePath:C:\tools dism /unmount-image /MountDir:C:\wim /commit pause exit index --> hangi windows zımbırtısı ise (pro, home vs.hangisi ise...) dvd ----> iso yu çıkaracağın klasör (sen oluşturacaksın) wim ----> indexteki windows un ayıklanıp işlemlerin yapılacağı klasör, sen oluşturacaksın) C ------> harddiskin C bölümü (başka yer de seçebilirsin, düzenleme sana ait) tools --> update dosyasının atılacağı klasör (kb4103729, kb4100403 vs.)
 5. merhaba ustat nerelerdesiniz

 6. Merhaba, Kişisel Mesaj gönderemiyorum size. Bir sorun hakkında tavsiye isteyecektim sizden? Nasıl özel mesajlaşabiliriz?

 7. buna göz atın:
 8. yandex ten bir hesap açın ve hesaba kaydedin, son sürat indirirsiniz daha sonra...
 9. MOTUN

  Günün Sözü

  " Kaynar su patatesi yumuşatır fakat yumurtayı sertleştirir. Yani asıl mesele senin ne olduğun! "
 10. Windows 10 Rs3 1709.16299.64 x64 [ 4in1 ] " Windows 10 Pro App Remove ve Windows 10 Home App Remove " ismindeki sistemlerden silinenler: Microsoft.OneConnect-Microsoft.SkypeApp-Microsoft.WindowsStore-Microsoft.StorePurchaseApp Microsoft.windowscommunicationsapps-Microsoft.People-Microsoft.Messaging-Microsoft.BingWeather Microsoft.MicrosoftSolitaireCollection-Microsoft.ZuneMusic-Microsoft.ZuneVideo-Microsoft.GetHelp Microsoft.WindowsAlarms-Microsoft.WindowsCalculator-Microsoft.WindowsFeedbackHub Microsoft.WindowsSoundRecorder-Microsoft.Office.OneNote-Microsoft.MicrosoftOfficeHub Microsoft.MicrosoftStickyNotes-Microsoft.XboxSpeechToTextOverlay-Microsoft.XboxApp Microsoft.XboxGameOverlay-Microsoft.XboxIdentityProvider-Microsoft.Xbox.TCUI-Microsoft.Getstarted Microsoft.Windows.Photos-Microsoft.WindowsMaps-Microsoft.WindowsCamera-Microsoft.Print3D Microsoft.DesktopAppInstaller-Microsoft.MSPaint-Microsoft.Wallet-Microsoft.Microsoft3DViewer # Microsoft.Windows.Defenderı da sildim bilginiz olsun! Bu hali ile kullanıp kullanmamak size kalmış. # Diğer " Windows 10 Pro ve Windows Home " a dokunulmamıştır (güncellemeler eklendi hepsi o kadar). # Her dört çalışmada da .Net Framework 3.5 aktifleştirilmiştir. # ESD sıkıştırma YOKTUR. UEFi Desteği VARDIR. Aktivasyon eklenmemiştir. 4.7 lik DVD ya da USB den kurabilirsiniz ( Forumda Win 10 için HDD ten kurulum aracı paylaşılmıştı, ben denemedim). Şu silineni nasıl geri ekleriz, getiririz diyecekler normal sürüm kursunlar. ISO MD-5: D127CAC067DF290B607DD5F56DD390BB http://turbobit.net/dm6i0pxxit7e.html
 11. MOTUN

  Windows 7 Sp1 Uefi X64 | 6 In 1 | Ekim 2017

  şuradan baksaydınız herşey listelenmiş: https://www.tnctr.com/topic/130167-windows-7-editlenecek-dosya-listesi/
 12. https://www.tnctr.com/topic/326793-wondershare-video-converter-ultimate-1013141/?do=findComment&comment=1706398
 13. anti vir. kullanan birisi değilim. hocam win 10 daki bir çok zımbırtı birbirine bağlı ve diğer eylemleri tetiklemekte, o sebeple normal kurcalanmamış sürüm kunuz ve kendiniz kaldırmak istediğiniz ıvır zıvırları kaldırınız. buyrun kaynak: https://www.tenforums.com/tutorials/4689-uninstall-apps-windows-10-a.html bildirimlerden istediğiniz ayarı yaparak kurtulursunuz o köşede çıkan uyarılardan:
 14. maalesef yok (en azından kolay yolu yok) üzgünüm.
×