Jump to content

k1nju75u

Üye
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Excellent

About k1nju75u

 • Rank
  Azimli üye

Profile Information

 • Male
 • Qtahya

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. Zamanında hotmailden epeyce hesap oluşturmuşum. Fakat bunların çoğunu şuan da hatırlamıyorum. Siteden sorgulama yaptığımda 10 kadar liste çıktı. Güvenlik nedeniyle sadece baş harfleri mevcut. Bunları tamamını öğrenme şansımız varmıdır? Varsa nasıl yaparız? Sorgulama yaptığım telefon bana aittir ve mail hesapları da tabi hiçbir illegal işim yoktur. İyi çalışmalar.
 2. Yetkililer şu botlara çare bulsa artık forum gereksiz bir sürü konu ile doldu.

  1. AcemiBey

   AcemiBey

   Aynen. Şu spammerlara bir çözüm bulunmalı. Siteye ne zaman girsem bildirim kutusunda 200+ bildirim görüyorum.

   Bu sebepten gelen bildirimlere de bakasım gelmiyor. Arada önemli bir şey de olabilir. 

 3. Kaspersky Total Security 19.0.0.1088 için program başarılı şekilde deneme sürümünü yeniledi. Teşekkürler.
 4. krt club 2.1.2.69 nin güncel versionu varmı acaba? yada ona alternatif başka bir uygulama. kaspersky total security 2019 u deneme sürümüne döndüremiyor. Bu uygulamanın mantığı neyse manuel yapma imkanımız varmıdır yada ? reg kaydı silme lic sıfırlama gibi..
 5. Windows 10 enterprise LTSC Sürümünü kullanıyorum. Daha önceden windows 10 da visual pack ve net framework kurulu gelir diye duymuştum. şimdi bu aio pack kurmam gerekir mi acaba?
 6. buradaki vegas pro 555 mb. katılımsız olan 291 mb. katılımsız yapılırken sıkıştırma da mı yapılıyor acaba? birde resimdeki diğer uygulamalar ne işe yarıyor bilen varmıdır? birkaç yerden buldum ama ingilizce sizin katılımsızda tamamı kurulmuyordur galiba ?
 7. Microsoft toolkit enterprise ltsc sürümünü aktive etmiyor. bi bakar mınız
 8. business ile comsumer x64 sürümlerini tek iso da nasıl birleştirebilirim acaba ? birde kurulacak sistemde bios a gömülü key olsa da kurulum ekranında hangi sürümü kurmak istiyorsunuz diye liste çıkmasını istiyorum. Teşekkürler.
 9. yani kimler enterprise i tercih etmeli demek istemiştim. Şirketler için demişsiniz yeter bi cevap teşekkürler.
 10. Windows 10 Enterprise sistemin diğer versionlara göre daha stabil çalıştığını duymuştum. Hangi grup Enterprise i tercih etmeli , farkları nedir? Kısaca açıklayabilir misiniz?
 11. Sistemlerde modifiye yok galiba? Metro uygulamaları , microsoft mağaza falan da olmasaydı güzel olurdu. Elinize sağlık.
 12. dism++ çok karmaşık geldi bana. Ayrıca ingilizce nelerin kaldırılması gerek anlayamadım. bi tarif eden olsa çok makbule geçer.
 13. NTLite programı ile windows mağaza ve bazı metro uygulamaları kaldırmama izin vermiyor. Win10_1803_x64 olarak indirdiğim temiz iso dosyasını da dism++ ile çalıştıramadım. Programı açtığımda hali hazırla kurulu windowsu görüyor. Programın çalışmasını anlatan bir site varmıdır yada müsait oldugunuzda siz açıklarmısnız? iyi çalışmalar.
 14. Program entegre etme işlemi başarısız oldu. aynı işlemi home ve pro versionlarda sıkıntı çıkmadan yapmıştım. Neyse fazla önemli birşey değil zaten. Yalnız bir sorunla karşılaştım. Laptopu ilk aldığımda windows 8 yüklü idi. Sonra windows 10 a yükseltme yaptım yani gömülü key var. Fakat enterprise da windows etkinleştirilemedi uyarısı çıkıyor. sanırım sadece home , home single , pro için geçerli key. Aktivasyon yapsam gömülü key e bir şey olur mu yada nasıl bir yol izlemeliyim.
×
×
 • Create New...