Jump to content
TNC-TR

awengers44

Üye
 • Content count

  969
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

awengers44 last won the day on April 10 2018

awengers44 had the most liked content!

Community Reputation

278 Excellent

About awengers44

 • Rank
  Ebiyahya

Profile Information

 • Male
 • Bursa

Recent Profile Visitors

3075 profile views
 1. awengers44

  AIO Rescue Pe X86 & X64

  Sorun olduğundan değil sadece neden olduğunu anlamaya çalıştım teşekkür ederim. İmkan dahilinde yeni gelebilecek sistemlere göre güncelleme ve yeni düzenlemeler için takip,te yim.
 2. awengers44

  AIO Rescue Pe X86 & X64

  @mephistooo2 Çalışma ve paylaşım için teşekkür ederim. Sanal sistemlerim arasında yerini aldı ve oldukça seri yalnız x86 sistemler genelde boyut olarak daha düşük olmasına rağmen senin çalışmanda daha yüksek ve dosya tarihi olarak,da x64 daha yeni. Ben genelde x64 kullanıyorum zaten ama sadece dikkatimi çekti en kısa sürede PE sistemini kullanarak ilk wintohdd kurulumunu yapıp denemiş olurum inşaAllah.
 3. Upload ve ilgin için teşekkür ederim. Ben mesajı yeni gördüm ertesi gün sabah indirdim ve kurulum yaptım herhangi bir sorun yaşamadım.
 4. selamlar posta kutunuza mesaj atamıyorum

  1. Show previous comments  3 more
  2. awengers44

   awengers44

   @hulasa Konu nedir buraya yazabilirsiniz. Mesaj bölümünü açmayı düşünmüyorum.

  3. hulasa

   hulasa

   mail verirmisiniz

    

  4. awengers44

   awengers44

   awengers44 et gmail.com

 5. @MOTUN Hocam böyle bir çalışmaya ihtiyaç vardı ama keşke x86,yı da beraber yapsaydınız çok süper olurdu her halükarda güncel ve güvenilir bir sistemi ile bizlere hediye ettiğiniz çok için teşekkür ederim. Ayrıca izniniz olursa farklı sitelere upload eden arkadaşlarımız,dan başta @forjest murat üstad olmak üzere talep,de bulunacaktım. turbobit üyeliğim maalesef yok
 6. @Memoli Verdikleri bilgi doğru ancak siz herhangi bir sanal sistem çalıştırarak gerçek makinada uefi den x64 ile boot eder ve verilen iso dosyasını sanal sürücüye eklerseniz setup.exe den kurulum başlatıp uefi kurarsınız
 7. Daha evvel böyle bir sorun yaşamadınız,sa eğer driver çakışması var. Ekran kartı harici var ise söküp kurmayı deneyin. Sorunsuz kurulum olursa güncel sürücüyü indirip ekran kartını takar internet bağlantınızı keser kurulum yaparsınız. Diğer bir sebep 3d monitör ise vga driver desteği yok ve sürücü kurulması gerekiyor. Başka tavsiyede bulunanlar veya bu sorunu yaşayanlar farklı tavsiyede bulunabilir çözüm üretebilir umarım.
 8. awengers44

  Windows 10 Rs5 Flatlite Ltsc X64 Tr

  @DJ_Rush Paylaşım ve çalışma için teşekkür ederim. Sistemin kurulma çalışma ve activasyon yönünden herhangi bir sorunu yok ve performans olarak üst seviyede olduğunu kesinlikle söyleyebilirim elinize sağlık. Ancak ağ ve paylaşım için yaptığınız ince ayarlamalar veya sistem bileşenlerinden yaptığınız çıkartmalar sonucu hiç bir şekilde lokal ağ paylaşımlarına ulaşamıyorum. Bazı servisleri aktif edebildim ancak bazıları maalesef olmuyor. Güvenlik duvarına ve defender,a yapılan müdahele buna sebep olmuş olabilir emin değilim ince ayarları siz daha iyi bilirsiniz dosyalar elinizde ise gözden geçirmenizi rica ediyorum. Windows güncelleme çekiyor herhangi bir sorun yok. Kişisel kullanım için uygun olabilir ve tavsiye edilir.
 9. awengers44

  WinRAR 5.61 Final Türkçe

  @forjest Hocam paylaşımların için teşekkür ederim. Winrar ile ilgili yaptığın ayarlardan her zaman üstte seçeneği *.ini dosyasını silmeden ayar geçerli olmuyor. Önceki versiyonlarda da aynı idi bu ayarı her zaman ini dosyasını silip ayarları yeniden kaydediyorum
 10. @forjest Hocam sorunsuz ve çok hızlı teşekkür ederim ellerin dert görmesin. @uLuBeY! Çalışma ve paylaşım için teşekkürler sistemi test etme durumum olunca bildirimde bulunurum.
 11. izin varsa @forjest üstad,dan alternatif link bekleriz
 12. @efe34 Hayır hocam bende çok zorladım ama %97,de kaldı daha sonra murat kardeşimin verdiği çoklu link ile indirdim. @YAGMURADAM Hocam link efe44 hoca,ya aitti ama siz benden daha gayretli davranıp programla indrimeyi başarmışsınız Emek veren tüm paylaşımcı arkadaşlara teşekkür ederim.
 13. @Django @forjest Dosya uzantısını *.mp4 yapmış siz ve diğer indirenler uzantıyı *.rar yapıp şifresini yazarak çıkartabilirsiniz.
 14. Browser üzerinden hesabımla giriş yaptım ama yinede kotaya takıldım. Hesabımla uygulamaya giriş yapıp şuan çekiyorum bakalım %35,i geçti teşekkür ederim hocam.
×