Jump to content
TNC-TR

awengers44

Üye
 • Content count

  961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

awengers44 last won the day on April 10

awengers44 had the most liked content!

Community Reputation

273 Excellent

About awengers44

 • Rank
  Ebiyahya

Profile Information

 • Male
 • Bursa

Recent Profile Visitors

2883 profile views
 1. awengers44

  WinRAR 5.61 Final Türkçe

  @forjest Hocam paylaşımların için teşekkür ederim. Winrar ile ilgili yaptığın ayarlardan her zaman üstte seçeneği *.ini dosyasını silmeden ayar geçerli olmuyor. Önceki versiyonlarda da aynı idi bu ayarı her zaman ini dosyasını silip ayarları yeniden kaydediyorum
 2. @forjest Hocam sorunsuz ve çok hızlı teşekkür ederim ellerin dert görmesin. @uLuBeY! Çalışma ve paylaşım için teşekkürler sistemi test etme durumum olunca bildirimde bulunurum.
 3. izin varsa @forjest üstad,dan alternatif link bekleriz
 4. @efe34 Hayır hocam bende çok zorladım ama %97,de kaldı daha sonra murat kardeşimin verdiği çoklu link ile indirdim. @YAGMURADAM Hocam link efe44 hoca,ya aitti ama siz benden daha gayretli davranıp programla indrimeyi başarmışsınız Emek veren tüm paylaşımcı arkadaşlara teşekkür ederim.
 5. @Django @forjest Dosya uzantısını *.mp4 yapmış siz ve diğer indirenler uzantıyı *.rar yapıp şifresini yazarak çıkartabilirsiniz.
 6. Browser üzerinden hesabımla giriş yaptım ama yinede kotaya takıldım. Hesabımla uygulamaya giriş yapıp şuan çekiyorum bakalım %35,i geçti teşekkür ederim hocam.
 7. @forjest Çalışma ve paylaşım için teşekkür ederim. Test etmek için üstadın farklı bir siteye upload etmesini bekliyorum mega,da limite takıldık.
 8. awengers44

  BootIt Bare Metal 1.52

  @semsibey Hocam 1.48b2 için rar şifresi nedir acaba.
 9. @abdulhey_ Keşke ilk başta kullandığınız sürümü yazssaydınız belkide ben görmedim. 1709 ile bu sürüme yükseltme yapamazsınız kendinize eziyet etmişsiniz. Temiz kurulum yapıp programlarınızı tekrar kurmanız gerekiyor maalesef. Alt,da ki konu sizin uygun diye düşünüyorum. Windows 10 17134 Final (30 Nisan) X64 - X86 AIO Windows.old dosyalarının oluşumu yükseltme yaparken veya sistemi üzerine kurarken oluşur ve tamamen işlevsiz olup diskte alan kaplamaktan başka bir işe yaramazlar. Bu dosya windows ortamında silinmez o yüzden bir program ile veya sanal sistem üzerinden silinmesi gerekiyor. Dvd ile uğraşmanıza gerek yok çok güzel multiboot araçlar var destek ise ful o yüzden kendinize kolaylık sağlayın ve güncel konuları takip edin diye tavsiye ediyorum. Diğer taraftan her ne kadar temiz kullanırım deseniz de güvenilir bir antivirüs programı ile sisteminizi güvende tutmanız çok daha isabetli olur.
 10. awengers44

  AIO Boot Multiboot

  Yapılamayacak bir şey değil ancak her sistem yapımcısı kendine göre bir düzen oluşturuyor sizde hepsini tek klasöre toplamak istiyorsanız tek tek ayarlama ve dosya isimlerini ve yolunu, komutlarını düzenlemeniz gerekiyor çok büyük bir karışıklık. Bazı dosyalar hariç kimsenin zaman harcayıp uğraşacağı bir şey değil ve bana göre,de çok gereksiz bir iş olur ayrıca sürekli güncellenen sistemler var dosya yolu veya çalışma mantığı değişebiliyor. Bu sistemde kullanılacak bu dosyalar usb belleğin kullanılmayan kısmında sadece boot işlemi için kullanılır ve işlevini tamalar o yüzden sizde kendinizi bu tür işlerle yormazsanız yararınıza olur diye düşünüyorum
 11. awengers44

  Wndows 10 Kendi Kendine Etkinleşti

  bill gates neleri kontrol edip gözden geçiriyor yakında kokusu çıkar elbet birileri yine zengin olacak herhalde.
 12. @abdulhey_ Size istinaden söylemedim genele hitap ettim. Ancak kullandığım activasyon @mephistooo2 ye ait çalışma ile yapılmış ve hiç bir sorun olmadan güncelleme aldım lakin yükseltme yapmadı bende elle yaptım. Yükseltme yapmamasının sebebi geliştirici modu (insider) çalıştırmamam olabilir.
 13. Şuan bu sistemi kullanıyorum tüm güncellemeleri çektim ve daha sonra @Erdal1980 tarafından verilmiş olan alttaki dosya ile sürüm yükselttim. Bu şekilde windows.old olarak yeni olan ama eski windows klasörünü değiştirdi bu dosyayı sanal sistem kullanarak sildim. Sadece bazı ayarlarım değişti bunları tekrar düzelttim ve herhangi bir sorun karşılaşmadım. Format atmadan sistemi yükseltmek isteyenler bu yolu kullanabilir Şifre: sordum KB4135051 indir - 1803 (İS derlemesi 17134.5) e yükseltir https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZrQVm7ZIiqbw9CKOAHy7py0V1rjp8cUNYxX
 14. awengers44

  AIO Boot Multiboot

  Grub2 yerine grub4dos olarak ayarlar ve çalıştırırsanız muhtemelen kilitlenip kalmayacak. Bu sorun bazı anakart,lar da oluyor benimde başıma geldi ve ben böyle aştım.
 15. awengers44

  Windows Xp Pro X3 Tr Multiboot

  Windows Xp için olan versiyonu çalışmakta ancak güncelleme almıyordu eğer chrome xp uyumunu gidermişse çalışır tamamen program ile alakalı test etmedim.
×