Jump to content

ByChilavert

Üye
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ByChilavert last won the day on May 29

ByChilavert had the most liked content!

Community Reputation

406 Excellent

6 Followers

About ByChilavert

 • Rank
  TnC Gold

Recent Profile Visitors

3533 profile views
 1. Merhaba Hem UEFi hem HEM Legacy sistemleri yapmam için sistemi komple değiştirip forumda paylaşılan sistemlerden yapmam lazım bunuda yapma şansım şuan için pek mumkün değil forumda çok güzel paylaşımlar mevcut onlara bakabilirsin. İyi çalışmalar
 2. Biosta secure boot açık mı? paylaştığım multiboot u halen daha kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Upload ettikten sonra test amaçlı 1 kere indirip rardan çıkardım sorun vermedi. İndirme esnasında internet bağlantısında kopma v.s. olunca bu tip sorunlar verebiliyor.
 3. Merhaba isteğinizi karşılayacak sistem Sysprep ile windows kurulumudur. link...
 4. Paylaştığım konuda Multiboot'un boş hali mevcuttur. İndirip bakabilirsin
 5. Merhaba Firadisk ile Acronis True Image ve Acronis Disk Director bazı bilgisayarlarda boot oluyor ama bazılarında hata veriyor. title Acronis Disk Director 12.5 Build 163 debug off set MYISO=ACRONISDX86.iso dd if=()/firadisk/au.xml of=()/AutoUnattend.xml dd if=()/firadisk/spaces.txt of=()/firadisk/ISONAME.CMD write ()/firadisk/ISONAME.CMD SET MYISO=\\iso\\%MYISO%\r\n map --mem (md)0x800+4 (99) map /ISO/%MYISO% (0xff) map (hd0) (hd1) map (hd1) (hd0) map --hook write (99) [FiraDisk]\nStartOptions=cdrom,vmem=find:/ISO/%MYISO%;\n\0 chainloader (0xff)/BOOTMGR || chainloader (0xff)
 6. Nasıl bir hata veriyor ona göre bakayım.
 7. FiraDisk Multiboot Boş Hali http://www.tnctr.com/applications/core/interface/file/attachment.php?id=145 boş halini indirip içindeki bootice dosyası ile indirdiğin multiboot dosyasındaki bootice dosyası ile değiştirebilirsin
 8. Nasıl bir hata alıyorsun ekran görüntüsü atarmısın paylaşmadan önce bir çok pc ye kurdum paylaştıktan sonrada kurmaya devam ediyorum hiç hata almadım. En çok karşılaştığım Secure boot hatası onun dışında sorunsuz kurulum yapıyorum. Kurmak istediğin pc nin bios ayarlarını deneme yanılma ile test yaparak çözebilirsin.
 9. BiOS'ta secure boot Enable ise izin vermeyebilir. Onu Disable yapıp tekrar denermisin. ...Link...
 10. Aynı dosyayı değişiklik yapmadan hem uptobox'a hem Turbobit'e yükledim uyumlu mu değil mi bilmiyorum.
 11. Yüklenmiş bir güncellemeyi tekrardan yükler mi? Kontrol ederek mi kuruyor direk mi kuruyor?
 12. Merhaba Tr sistemlerde güncelleme yaptığımız zaman sorun yaşar mıyım?
×
×
 • Create New...