Jump to content
TNC-TR

ByChilavert

Üye
 • Content count

  913
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ByChilavert last won the day on August 11

ByChilavert had the most liked content!

Community Reputation

381 Excellent

5 Followers

About ByChilavert

 • Rank
  TnC Gold

Recent Profile Visitors

2739 profile views
 1. Merhaba İndirme sayfasından Windows 10 Final All Edition seçimini yaptığım zaman hangi sürümler içinde olacak onu bir türlü anlayamadım. Rica etsem yardımcı olabilir misin. Site üzerinden indirdiğim ve iso dosyası haline getirdiğim dosyalar güncel iso dosyasımı oluyor.
 2. ByChilavert

  Arka Sokaklar (2013)

  Merhaba Affınıza sığınarak yukarıda vermiş olduğunuz adresler üzerinden uzun zamandır indirme yapıyordum. Linkler silinmiş elinizde güncel link varsa paylaşabilir misiniz.
 3. ByChilavert

  Murathassoy Katilimsiz Arşivi Final

  Efsane sahalara geri döndü desene
 4. ByChilavert

  Multiboot Menü V5 (Win7,win8.1,winxp,livexp,ghost)

  Merhaba Paylaşımım çok eski olduğu için linklerin silinmiş olması çok normal ama size multiboot'un boş halini paylaşıyorum. İSO klasörünün içine (WIN7.iso, WIN8.iso, WIN10.iso) dosyalarını atıp MB_USB.exe ile flash belleğinize kopyalarsanız istediğiniz olmuş olur. Google Drive
 5. Durdurmadığın sürece devam eder.
 6. Jitbit Macro Recorder 5.7.4
 7. Son parti silinmiş olabilir mi? Not 404 hatası veriyor.
 8. ByChilavert

  Arka Sokaklar (2013)

  Merhaba Güncel bölümlere nasıl ulaşabilirim. Uzun zamandır paylaşım yapılmıyor.
 9. ByChilavert

  Makay Multiboot Kurulum V6

  Multiboot ile gelen iso dosyalarında sorun olmaması lazım çünkü tek tek kontrol ettim önceki mesajlarda yaşamış olduğunuz sorun hakkımda çözümünü yazmıştım. Eğer sorununuz devam ediyorsa sorun indirmiş olduğunuz iso dosyasında olabilir. Ekranda gösterdiğim kodların hangisi sizdeki Win7 için yazılmış ise bir diğerini kullanın sorununuz çözülecektir.
 10. ByChilavert

  Kombi Derecesi Petek Derecesi Oranı?

  Onu tam anlamıyla bilemezsin kombi 50 derece iken evin yalıtımına göre değişir. Bunu denemeden bilemezsin
 11. ByChilavert

  Kombi Derecesi Petek Derecesi Oranı?

  Merhaba Kombileri oda termostatı ile kullanırsanız daha verimli kullanırsınız. 40-45 derece kombiler için düşük seviyeler ama oda termostatı kullanarak sıcaklığı 60 derece üzerine çıkarırsanız eviniz daha hızlı ısınır ve oda termostatı sayesinde belirlediğiniz sıcaklığa ulaştığında durur. Kombiniz eski değilse oda termostatından 21-23 derece arası kombinizi ise 60 derece ve üzerinde ayarladığınızda hem tasarruf edersiniz hemde ideal sıcaklıkla evinizi ısıtmış olursunuz.
 12. ByChilavert

  Makay Multiboot Kurulum V6

  Sorunun çözüldüğüne sevindim.
 13. ByChilavert

  Makay Multiboot Kurulum V6

  Multiboot içinde bulunan sisteme dahil ek yapacaksan iso dosyasının adını büyük harflerle içide türkçe karakter olmadan yaz mesela WIN7MDFY bu iso dosyasını USB_ROOT\ISO klasörünün içine at aşağıda vereceğim dosyayı USB_ROOT\USBMENU içine atarak flash diskine kopyala sana 2 tane örnek dosya yolluyorum hangisi olursa onun adını USBMENU2 yapar kopyalarsın. Nt6IsoSetup işlemden geçirmene gerek yok USBMENU2.LST USBMENU2-.txt
 14. ByChilavert

  Makay Multiboot Kurulum V6

  Merhaba Bu tip bir hata ile hiç karşılaşmadım . 16GB olan versiyon en aktif kullandığım bir multiboot kullanmakta olduğun flash belleği değiştirip tekrar deneyebilir misin. Flashta yazma koruma ile alakalı sorun var gibi gözüküyor.
 15. ByChilavert

  M700z All-in-one (thinkcentre) Hk.

  Bir çok çözüm yolunu denedim ama bir çözüm yolu bulamadım senin belirttiğin yöntemide denedim ama çözüm olmadı.
×