Jump to content

ByChilavert

Üye
 • Content Count

  928
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ByChilavert last won the day on August 11 2018

ByChilavert had the most liked content!

Community Reputation

384 Excellent

6 Followers

About ByChilavert

 • Rank
  TnC Gold

Recent Profile Visitors

3029 profile views
 1. Paylaşımda kullandığınız x86 ile x64 wim dosyalarını birleştirip farklı bir iso dosyasında kullanabilir miyim.
 2. Merhaba wim dosyaları üzerinde herhangi bir değişiklik yaptınız mı? x86 ile x64 sistemleri birleştirip farklı bir iso dosyasında kullanabilir miyim?
 3. Üstadım eline koluna sağlık teşekkür ederim.
 4. Şahsım adına yaparsan çok memnun olurum.
 5. Üstadım X86 sürümünü yapmayı düşünüyor musun?
 6. Merhaba Windows 8.1 için güncel sürüm paylaşımı bir çok yerde yapılmıyor. Güncel sürüme nasıl ulaşabilirim. Yardımcı olabilir misiniz.
 7. Paylaşmış olduğum multiboot dosyalarında güncelleme yada değişiklik yapmamış isen pc ile alakalı olabilir Dell marka bazı pc lerde bu tip sorunlarla karşılaştığım oldu. UEFİ ve SECURİTY BOOT işlemleri ile aştım sizinde sorununuz bunlarla alakalı olabilir.
 8. İso dosyalarının adlarını değiştirme (WIN10, WIN8, WIN7,WINXP) gibi farklı bir isim verirsen çalışmaz. Biosta Security boot yada UEFi seçili ise bu tip hata verebiliyor.
 9. 2016 yılından bu yana multiboot yapmadım. İlerleyen süreçtede yapabileceğimi zannetmiyorum. Forumda yapılan multibootlar çok daha kaliteli iso dosyalarını güncelleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz kodlarda hata vermiyorsa benim yapacağımda sadece iso dosyalarını yenileyerek upload etmek olacaktır. İyi günler
 10. Multiboot sistemi yapmayı uzun zaman önce bıraktım maalesef linkleri yenileme şansım bulunmamaktadır. Forumda çok daha kaliteli paylaşımlar var onlara yönelirseniz çok daha iyi olur. İyi Günler
 11. Merhaba NLite Programının Premium özelliklerini kullanmak için nasıl bir işlem yapmam lazım sizde aktivatör yada crack var mı?
 12. Selam. Profilinizdeki resmin açılımı nedir. Gerçekten iyi gözüküyor. Yani yakışmış 😃

  1. ByChilavert

   ByChilavert

   Birazilya takımlarından Sao Paulo nun amble mi

 13. Hp Pavlion DV& 1144et Şarj Sorunu Hk. Merhaba Arkadaşlar HPPavlion DV& 1144et model laptopum var son bir kaç gündür bilgisayar açık iken şarj olmuyor kapatınca şarj olmuyor. Bataryayı çıkarıp adaptör den çalıştırmak istediğimde laptop açılmıyor. Bataryayı test ettiğimde %34 kayıp var. Sorun adaptörde mi? yoksa Bataryada mı? bir türlü işin içinden çıkamadım. Adaptörde sorun olsa bilgisayar kapalı iken şarj etmez yada bataryada sorun olsa şarj olmaz.
 14. Multibootun boş hali inceleyebilirsin Multiboot Link...
 15. Burda sadece en son bölüm var daha önceki bölümler olsa çok güzel olurdu benim en çok istediğim 463. Bölüm ve sonrasını hiç bir yerde bulamadım.
×
×
 • Create New...