Jump to content

Harddiskimdeki Verileri Nasıl Kurtarabilirim?

maxi_cex

Recommended Posts

evet baktım orada da görünmüyor. Ayrıca Active Undelete Plus Yükledim belki görür diye ondada görmedi.

Bios da görebiliyorsa 2. hdd "disable" olmuş olabilir biosunuzu kontrol etmenizi tavsiye ederim . Bios'da "default" a dönmenizi tavsiye ederim, zaten öyleyse sürücü ayarlarına bi gözatın.

Edit: IDE/SATA kablonuzu değiştirmeyi deneyin benm başıma da buna yakın birşey gelmişdi.

Tanıtım:

Partition Find & Mount, sabit diskinizdeki silinmiş veya kayıp bölümleri (partition) kurtarabilmek için hazırlanmış ücretsiz bir yazılım. Aynı zamanda bozulmuş MBR (Master Boot Record) yapılarını da düzeltebilmektedir.

http://findandmount.com/fnmsetup.exe

2 hdd olarak tekten bağladığın halede görmüyorsa chanper ayarı yapman gerekir.halen olmadıysa büyük ihtimalle kart arızalı aynı hdd den bulup kartını değiştir..ayrıca hdd nin kartını sök temizle tekrar tak daha önceden başıma geldiği için ve bu şekilde çözümlere ulaştığım için detaylı belirtiyorum...

Benım de 105 gb lık hardısk hasad olmustu ama kablusuyla ılgılı yada hardıskın bi bölumu dusurdunuzden hasar görmus olabılır benımkıne bigisayarya goturmustuk yarısını kurtara bilderler Bir yardımım dokunursa sevınırım!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...