Jump to content

Arkadaş Sitesi Ve Sohbet Sitesi Nasıl Açılır

Recommended Posts

bedava bırak site açmayı ..........

herşeyin bir karşılığı var :)

her şey bedava olsun dersen avucunu açık dudman lazım

seslichat sitelerini kasdesiyosun sen sanırım o panellerin ücreti var aylık yıllk ödersen alırsın sende bir sesli chat siten olur :=)

hım o zaman boş wer

oyun sitelerin ek sesli programları var onları kulana bilirsin sayı fark etmiyor ben kınaytonlinede denedim ayrı bagımsız calışıyor arada kişiler sadece yazma esnasında birbirlerine pinklerini göndererek sesli görüşmeye gecer kac kişi aynı pinkten baglanırsa toplu yada kendi aralarında biraz kurcala oyun sitelerin birbir servırlarında kulandıkları ek programlar var yazı olarkata sesli olarakta var ben cet sevmem ama oyunlarla aram iyi oldugu icin arkadaş lıkda oyunda esnasında nasıl birbirimize komutları söyleriz derken buluyor sun kısaca msn ler bu işler icin cok yacaş kalıyor sesli görüşmelerde cok lu görüşmeler eniyisi oyun ları incele yaz bu gibi sorunları cıkar karşına baya ceşit hangisi senin kolayına geler sende o programı kulanırsın

• 1 ay sonra...

[quote name='mfs776' date='26 Ekim 2010 - 20:44 ' timestamp='1288119279' post='905978']
facebook gibi bir site bile açmak mümkün
[/quote]

evet usta bende internette gezinirken social engine adında bir script bulmuştum kurduğumda face çıktı aynı
fakat lisansı biraz tuzlu :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...