Jump to content

Driverpack Çıkardıgı Dosyalar Kilitleniyor

lamont

Recommended Posts

arkadaşlar ilginç bir sorunum var driverpack ile entegre ettigim driverler kurulum bittginde C:\ sürücüsüne çıkarıyor dosylarını elle silebilsek sorun degil ama elle silinmiyor unlocker denedim olmuyor pc yeniden başlattım güvenli modda denedim olmuyorr tugrul arakdaşımızın verdigi bat dosyasıda silmedi

yalnış bişe yaptıgımı sanamıyorum çünkü analtımları eksiksiz yapıyor herşey normal ama tek sorun var driver dosylarını C:\çıakrıyor ve bunu sielemiyorum

uyguladıgım çözümler driverpack son rümünü indirdimi xp cd degiştirdim pc fdısk attım güncelleme antivirus kurdum baska aklıma bişe gelmiyor yani her çözümü denedim yaptım sistemde hiç bir sorun yok hatasız bir şekilde çalışıyor tek sorun bu çözemedima rakdaşalr bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı

kurluma 13 dk kala bat dosyasıyla silme işlemindeki batın içeri ama buda işe yaramadı

rem X2010 Temizlik Zamani

del /f /q /s %WinDir%\*.old

del /f /q /s %WinDir%\*.bak

del /f /q /s %WinDir%\*.log

del /f /q /s C:\*.log

del /f /q /s %WinDir%\*.tmp

del /f /q /s %WinDir%\Temp\*.*

del /f /q /s %TEMP%\*.*

del /f /q /s %WinDir%\Prefetch\*.pf

del /f /q /s %WinDir%\Driver Cache\i386\*.*

del /f /q /s %WinDir%\system32\dllcache\*.*

arkadaşlar ilginç bir sorunum var driverpack ile entegre ettigim driverler kurulum bittginde C:\ sürücüsüne çıkarıyor dosylarını elle silebilsek sorun degil ama elle silinmiyor unlocker denedim olmuyor pc yeniden başlattım güvenli modda denedim olmuyorr tugrul arakdaşımızın verdigi bat dosyasıda silmedi

yalnış bişe yaptıgımı sanamıyorum çünkü analtımları eksiksiz yapıyor herşey normal ama tek sorun var driver dosylarını C:\çıakrıyor ve bunu sielemiyorum

uyguladıgım çözümler driverpack son rümünü indirdimi xp cd degiştirdim pc fdısk attım güncelleme antivirus kurdum baska aklıma bişe gelmiyor yani her çözümü denedim yaptım sistemde hiç bir sorun yok hatasız bir şekilde çalışıyor tek sorun bu çözemedima rakdaşalr bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı

kurluma 13 dk kala bat dosyasıyla silme işlemindeki batın içeri ama buda işe yaramadı

rem X2010 Temizlik Zamani

del /f /q /s %WinDir%\*.old

del /f /q /s %WinDir%\*.bak

del /f /q /s %WinDir%\*.log

del /f /q /s C:\*.log

del /f /q /s %WinDir%\*.tmp

del /f /q /s %WinDir%\Temp\*.*

del /f /q /s %TEMP%\*.*

del /f /q /s %WinDir%\Prefetch\*.pf

del /f /q /s %WinDir%\Driver Cache\i386\*.*

del /f /q /s %WinDir%\system32\dllcache\*.*

CD'den çalışan bir işletim sistemi ile (XP olabilir ve eğer virüs şüphesi varsa Linux olabilir) açarak istediğin dosyaları kolaylıkla silebilirsin.

sorun çözüldü arkadaşlar nlite katılımsız yapınca driverpack C: sürücüsüne çıakrdıgı dosylar silinmiyor sbebini sorarsanız anlamış degilmi sebebini yalnız yeni baslyan arkadaşalr nlite kullanmayın katılımsız için winnt.sif elle düzenleyin addon ince ayar vs işleri yapabilrisiniz nlite ile katılımsız bazen sorun oluyor önermiyorum nlite

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...