Jump to content

Hfslip Ile Addon Eklenirmi?

lamont

Recommended Posts

Katılımsız exelerini ekleyebilirsin HFSVCPACK klaösrüne

@Legion

Sayende birşey daha öğrenmiş olduk,kalıtımsız exeleri ekleme ile hfslipleme ile oraya eklenenler i386 svpack klasörün içine entegre ediyorsa ne ala birşey olacak.Nlitleyi o zaman iso yapma ve ince ayarlar için kullanmış olucağız.Hürmetler.

peki HFSlip çalıştırdıgmız da A basacagız degilmi diger işlemleri kullanmaycagız sadece HFSVCPACK addonları atıp driek çalıştırcagız A basıp kendi kendine yapcak kardes bir sorum olacak bana verdigin HFSlip içindeki hfscabs klasöürndeki 8 rar lı dosyanın ne işe yaradıgını anlamdım onları silincede HFSlip çalışmyor ne işe yaradıkalrı konusnda bilgi veririmsin LegitCheckcontrol galiba orjinal dogrulaması ama bunu kullanmazsam ne olur 8 rarlı dosya hakkında bilgi verebilirmsin ???

-wbemoc.cab : SP3 HFslip için gereklidir.

-SWFLASH.CAB : Adobe flash eklentisi (updatede çıkan)

-wuweb_site.cab : activex controller (update sitesi için)

-LegitCheckControl.cab : Windows Genuine Advantage Validation için gerekli

-MUAuth.cab : Microsoft update için gerekli

-MuCatalogWebControl.cab : Microsoft update için gerekli

-MUWEB_SITE.CAB : Microsoft update için gerekli

-OGAControl.cab : Office Genuine Advantage

Aslında 2 tanede eksik var.bi sonraki ay onlarıda paylaşırım paket içinde :)

legion ben şimdi katılımsız yapıyorum nlite ile az önce sorunumu çözdüm katılımsız kurlum ince ayar seçnekler bunları kullandıgım zaman C: sürücüsüne atılan driver dosylarınız silemiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisin

msn lettop_01 hotmail com

nlite ile katılımsız yapıyorum kardes katılımsız kurlum ince ayar seçnekler bu 3 seçenke driverpack driverleri önce rardan çıakrıyor sonra yüklüyor biliyorsun bunları C: sürcüsüne çıakrtıyor ve silemiyorum burda yaptıgım ilemleri elle yapabilirmyim yoksa nlite bir ayar eksik yaapıyorumdamı driver pack dosylarınız temizlemiyor sanal pc D: bile biçimlendiremiyorum yetkiniz yoktur diyor kardes istersen msn den konuaşlım detaylı bir şekilde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...