Jump to content

Bu Sistem Mac'in Hangi Sürümünü Kurabilirim ?

Coren

Recommended Posts

Bu Sisteme Mac'in hangi sürümünü Kurabilirim...

Anakart: ASUS P5G41C-M LX

Bellek : 2*2GB DDR3 Kingston Ram

H. Disk: 500GB Samsung HDD

E.Kartı: ATI HD3450 512MB-1GB (64Bit) VGA Kart

Sizce buna Mac'in hangi sürümünü kurabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim.

Eski sistemimde Leopard ve Snow Leopard denemiştim ama bir türlü yapamamıştım.

şimdi bilgisayarı yeniledim anakart ram vs.

Bu Sisteme Mac'in hangi sürümünü Kurabilirim...

Anakart: ASUS P5G41C-M LX

Bellek : 2*2GB DDR3 Kingston Ram

H. Disk: 500GB Samsung HDD

E.Kartı: ATI HD3450 512MB-1GB (64Bit) VGA Kart

Sizce buna Mac'in hangi sürümünü kurabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim.

Eski sistemimde Leopard ve Snow Leopard denemiştim ama bir türlü yapamamıştım.

şimdi bilgisayarı yeniledim anakart ram vs.

Arkadaşım MAc os işletim sistemi sadece mac bilgisayarlara kurulabilir.eğer mac in varsa bootcamp yazılımı ile mac işletim sistemine windos kurablirsiniz.pc ye mac kurmak için nette bazı çözümler var ama kurulumda hataslrla karşılasırsın ve kuramazın.zaten aplle ın tekelciliği bu. mac bilgisayarlarda sadece mac kullanabilirsin diyor adamlar.hattta macos kurulabilen pc lerde yapıldı ama apple yani steve jobs onları dava etti ve firmaya yaptırım uygulattı.tekelci apple işte.

dediğim gibi macos için mac alacaksın başka turlu yolu yok.kurabilirsen ne ala ama ondanda hiçbirzaman kullanacak kadar performans almazsın

Arkadaşım MAc os işletim sistemi sadece mac bilgisayarlara kurulabilir.eğer mac in varsa bootcamp yazılımı ile mac işletim sistemine windos kurablirsiniz.pc ye mac kurmak için nette bazı çözümler var ama kurulumda hataslrla karşılasırsın ve kuramazın.zaten aplle ın tekelciliği bu. mac bilgisayarlarda sadece mac kullanabilirsin diyor adamlar.hattta macos kurulabilen pc lerde yapıldı ama apple yani steve jobs onları dava etti ve firmaya yaptırım uygulattı.tekelci apple işte.

dediğim gibi macos için mac alacaksın başka turlu yolu yok.kurabilirsen ne ala ama ondanda hiçbirzaman kullanacak kadar performans almazsın

verdiğin bilgi için teşekkürler ama zaten 1adet MacBook Air 17" 'im var zaten ben sadece masaüstü bilgisayarımada kurmak istiyorum. ayrıca çok geri kalmışsın :) artık normal bilgisayarlarada mac kurulabiliyor burayı bi araştır istersen...

http://www.tnctr.com/forum/93-didher-ythletim-sistemleri/

Başka Cevabı olan..?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...