Jump to content

Cd Sorunu

tutkun1000

Recommended Posts

arkadaşlar 3 yıl önce üniversitedeyken çektiğim fotoları cd ye yazdırmıştım burnaware programıyla ayrı bir klasörede kullandıgım programları attım ve hepsini tek bi cd ye yazdırdım, sonuç olarak cd ye attığım programlar çalışıo ama fotoğraflar açılmıyo, fotoğrafların boyutu falan herseyi normal ama açılmıyo nedense :( resme tıkladığımda " windows fotoğraf görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni fotoğraf görüntüleyicisi güncelleştirmelerine sahip olmadığınızdan fotoğraf görüntüleyicisi bu resmi açamıyor" diye uyarı alıyorum. yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar..

arkadaşlar 3 yıl önce üniversitedeyken çektiğim fotoları cd ye yazdırmıştım burnaware programıyla ayrı bir klasörede kullandıgım programları attım ve hepsini tek bi cd ye yazdırdım, sonuç olarak cd ye attığım programlar çalışıo ama fotoğraflar açılmıyo, fotoğrafların boyutu falan herseyi normal ama açılmıyo nedense :( resme tıkladığımda " windows fotoğraf görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni fotoğraf görüntüleyicisi güncelleştirmelerine sahip olmadığınızdan fotoğraf görüntüleyicisi bu resmi açamıyor" diye uyarı alıyorum. yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar..

picasa yada windows live fotoğraf görüntüleyiciyi denediniz mi

Fotoğrafların uzantısı ne.

Programda doğru yazmamış olabilir.

Ashampoo 10 güzel onu dene bir dahakine.

Resimleri kurtarabileceğini zannetmiyorum benimde başıma gelmişti aynısı çünki :wacko:

resimlerin yanında attığım programlar çalışmasa doğru yazmamıştır dicemde programların çalışması garibime gidio :unsure: :unsure:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...