Jump to content

Hangi Telefon Sizce Arkadaşlar?

daywalker_1538

Recommended Posts

ben ikisinide demem
i-phone veya androit os lu bir telefon al derim samsungu hiç almada htc yine biraz daha iyi
ama androit almalısın bence hele samsungun bi androit modeli var galaksi bilmem ne süper bir şey

[quote name='HaYTo' date='27 Kasım 2010 - 01:39 ' timestamp='1290822588' post='917665']
ben ikisinide demem
i-phone veya androit os lu bir telefon al derim samsungu hiç almada htc yine biraz daha iyi
ama androit almalısın bence hele samsungun bi androit modeli var galaksi bilmem ne süper bir şey
[/quote]
galaxy s diyorsun sen o beni baya baya aşıyor dostum yaa androit olmasının önemi neki?

[quote name='okan_42' date='27 Kasım 2010 - 01:43 ' timestamp='1290822839' post='917668']
İkisinden seçim yapacaksan Samsung'u öneririm Kamerası daha iyi, 16 milyon renkli ekranı (OLED Touchscreen) var kesinlikle Samsung HTC'nin biraz daha ilerlemesi gerek bence...
[/quote]
bende samsung düşünüyorum ama htcnin nolursa olsun windows tabanlı olması cazip kılıyor her ne kadar düşük sürüm olsa da..

Ben 3 aydır NOKIA N900 kullanıyorum, size de şiddetle almanızı tavsiye ederim. Mükemmel bir alet. Dahili hafıza 32GB, micro sd 16GB'a kadar destekliyor. 800x480 dokunmatik ekran. Donanımsal ve sanal klavye. Maemo 5 Linux işletim sistemi. Tamamen açık kaynak kodlu işletim sistemi ve programlar. Web Os oyunları, emulatörler, yüzlerce ücretsiz yazılım. GPS,Kızılötesi veri iletişimi (uzaktan kumanda programı için kullanıyorum sadece). Son versiyon olan PR 1.3 versiyon Maemo 5 ile (dual boot)çift işletim sistemi desteği de var. Android veya Meego linux yükleyebiliyorsun Micro SD ye açılırken seçiyorsun işletim sistemi. Kamerası mükemmel, 5MP Carl Zeiss mercek (dünyada bir numaradır,
), Auto focus özelliği. İlave yazılımlar ile kamerayı geliştirebiliyorsun. Program deposu linki ekleyerek test ve geliştirme aşamasında olan extra yazılımları kurup kullanabiliyorsun. Eğer ileri derecede linux biliyorsan işletim sistemini kendine göre uyarlayabiliyorsun, kendi işlteim sistemini yapabiliyorsun. X-term komut penceresi kullanarak her türlü işlemi gerçekleştirebiliyorsun. Sınırlı bir telefon değil yani,
sınırları sen belirliyorsun. Bu benim 10.ncu Nokia telefonum, tek kelimeyle mükemmel, bu özellikleriyle Nokia'nın Amiral Gemisi kendisi.

Ben 3 aydır NOKIA N900 kullanıyorum, size de şiddetle almanızı tavsiye ederim. Mükemmel bir alet. Dahili hafıza 32GB, micro sd 16GB'a kadar destekliyor. 800x480 dokunmatik ekran. Donanımsal ve sanal klavye. Maemo 5 Linux işletim sistemi. Tamamen açık kaynak kodlu işletim sistemi ve programlar. Web Os oyunları, emulatörler, yüzlerce ücretsiz yazılım. GPS,Kızılötesi veri iletişimi (uzaktan kumanda programı için kullanıyorum sadece). Son versiyon olan PR 1.3 versiyon Maemo 5 ile (dual boot)çift işletim sistemi desteği de var. Android veya Meego linux yükleyebiliyorsun Micro SD ye açılırken seçiyorsun işletim sistemi. Kamerası mükemmel, 5MP Carl Zeiss mercek (dünyada bir numaradır,
), Auto focus özelliği. İlave yazılımlar ile kamerayı geliştirebiliyorsun. Program deposu linki ekleyerek test ve geliştirme aşamasında olan extra yazılımları kurup kullanabiliyorsun. Eğer ileri derecede linux biliyorsan işletim sistemini kendine göre uyarlayabiliyorsun, kendi işlteim sistemini yapabiliyorsun. X-term komut penceresi kullanarak her türlü işlemi gerçekleştirebiliyorsun. Sınırlı bir telefon değil yani,
sınırları sen belirliyorsun. Bu benim 10.ncu Nokia telefonum, tek kelimeyle mükemmel, bu özellikleriyle Nokia'nın Amiral Gemisi kendisi.

Arkadaşım öncelikle alacagın tel hangisi olursa olsun hayırlı olsunda ben demin fiyatlarına baktım baya iyi madem o kadar para cıkıcak ben olsam i-phone yeni cıkanını alırım Arkadaki Elma işareti her şeye deger bir düşün istersen :)

androidli bir telefon alsan htc nin daha iyi olur derim :)
android açık kaynak kodlu bir mobile işletim sistemidir google geliştirir
tabi sen genede hangisi istersen onu al bu hd li türünden androidlisi de vardı sanırım htc nin bi yerde görmüştüm :)
bi araştır derim :)

bizim gibiler anca çakmasını alır :p
iphone 3 made in china ile idare ediyoruz :Q

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...