Jump to content

Win7 Uygulama Adı Yazıdrmak ?

K0rkunc

Recommended Posts

Selamlar win7 kullanmaya başladım pek sarmasada xpye dönmek zor geldiği için şimdi buna devam edicem bi kaç özelliği sinirimi bozdu gerçekten bana bu konuda yardımcı oursanız minnettar olucam...

Altta açtığımız uygulamaların falan hep simgesi çıkıyor ismi yok birde grupluyor kutu içinde ben bu olmasın ve isimleri yazsın istiyorum işim gereği :(sql db kodluyorum) genelde benzer çok pencere açık oluyor not pad olsun diğer uygulamalar hepsine tek tek bakmak zorunda kalıyorum bu isim yazmayı nasıl açarım

şimdiden tşk

pffff yazdıktan sonra hallettim sağ tık görev çubuğu hiç bir zaman birleştirme diyinc eoluyor :D

[quote name='K0rkunc' date='28 Kasım 2010 - 00:34 ' timestamp='1290901442' post='918119']
Selamlar win7 kullanmaya başladım pek sarmasada xpye dönmek zor geldiği için şimdi buna devam edicem bi kaç özelliği sinirimi bozdu gerçekten bana bu konuda yardımcı oursanız minnettar olucam...

Altta açtığımız uygulamaların falan hep simgesi çıkıyor ismi yok birde grupluyor kutu içinde ben bu olmasın ve isimleri yazsın istiyorum işim gereği :(sql db kodluyorum) genelde benzer çok pencere açık oluyor not pad olsun diğer uygulamalar hepsine tek tek bakmak zorunda kalıyorum bu isim yazmayı nasıl açarım

şimdiden tşk

pffff yazdıktan sonra hallettim sağ tık görev çubuğu hiç bir zaman birleştirme diyinc eoluyor :D

[/quote]

alt çubuga saga tıkla özeliklere gir açılan pencerede görev çubugu dügmeleri var hiçbir zaman birleştirme seçenegini seç sorun çözülecektir

resimde ekledim artı konuyu yanlış yere açmışsın

[img]http://img16.imageshack.us/img16/8136/sshot1zm.jpg[/img]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...