Jump to content

Mac Os X Tiger 10.4.6 (Intel) Kurulum Sorunu

emrelinho

Recommended Posts

[quote name='emrelinho' date='05 Aralık 2010 - 11:39 ' timestamp='1291546191' post='921708']
bilgisayarıma mac os x tiger 10.4.6 çalışıyorum fakat daha ilk bölümde dil seçme yerine gelince mouse ve klavye donuyor işlem yapılamıyor...sorun nerede olabilir?
İşlemci : P4 SSE 2-3 destekli yazıyor...
[/quote]
iatkos s3 kullan ben onda herşeyi çalıştırdım benimkide p4

10.6.4 ve 10.6.5 te ekranımı çalıştıramadım hd 4770

bence bu tür işletim sistemlerini sisteminize kurmayın.bilgisayar donanımınıza ciddi zararlar verebilir.ben bi ara kurmuşmuş cash belleğe zarar verdi.zaten hiçbir zaman tam performans alamazsınız.mutlaka birşey eksik oluyor.driverlar windowstaki gibi yüklenmiyor.yükleme sırasında seçiyorsun ondada hepsini seçtiğin zaman olmuyor, sadece kullanılacak olanları seçmek zorundasın onu bulmak içinde 100 kere kurup denemen lazım hangileri diye.bence hiç riske atmayın bilgisayarınızı

[quote name='Lastman' date='07 Aralık 2010 - 22:36 ' timestamp='1291754768' post='923152']
bence bu tür işletim sistemlerini sisteminize kurmayın.bilgisayar donanımınıza ciddi zararlar verebilir.ben bi ara kurmuşmuş cash belleğe zarar verdi.zaten hiçbir zaman tam performans alamazsınız.mutlaka birşey eksik oluyor.driverlar windowstaki gibi yüklenmiyor.yükleme sırasında seçiyorsun ondada hepsini seçtiğin zaman olmuyor, sadece kullanılacak olanları seçmek zorundasın onu bulmak içinde 100 kere kurup denemen lazım hangileri diye.bence hiç riske atmayın bilgisayarınızı
[/quote]

dsdt ile bilinçsiz uğraşlarda bu tür zararlar olabilir fakat normalde bu gibi şeyler pek olmaz performans konusunda gerçekten donanımın uygunsa performans alabilirsin. donanım desteği bildiğiniz gibi apple dışında insanların kişisel gayretleri ile oluyor ki bence yapılan güzel bir emek ve paylaşım örneğidir en azından farklı birşeyleri denemek ve birşeylerle uğraşıp kendini geliştirmek bu apayrı bir sevinçtir bilgisayarcılar için. herkese kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...