Jump to content

Relmas Insnanlara Lavuk Deme Hakkını Nerden Bulur

samokantur

Recommended Posts

ne diyon la dlalama kimsin olum sen . nerden dahil oldun konuya. kimsin nesin. bütün bunlardan sanane . adam olan senmisin. mal gibi konuya dalıp estiriyon adam değilsin falan diye lavuk. istemeyen indirmez isteyen indirir. ayrıca üst postta anlattım . obfuscator den diye ayrıca kodları korumak için kullandığım paketleyiciyib açamayan antiviruslerdir o uyarı verenler. yüklemeden önce ençok kullanılan 4 antivirus programıyla test edip öyle koyuyorum. kimse benim konuma böyle esip gürleyemez. insan olun önce . buda böyle biline.

eminim banlayacaklar beni ama bu konuda haklı olan benim.

işte bir sitede üyesinin bana verdiği cevap....insnan gibi cevap vermek yerine....

[quote name='samokantur' date='05 Aralık 2010 - 16:09 ' timestamp='1291565982' post='921925']
ne diyon la dlalama kimsin olum sen . nerden dahil oldun konuya. kimsin nesin. bütün bunlardan sanane . adam olan senmisin. mal gibi konuya dalıp estiriyon adam değilsin falan diye lavuk. istemeyen indirmez isteyen indirir. ayrıca üst postta anlattım . obfuscator den diye ayrıca kodları korumak için kullandığım paketleyiciyib açamayan antiviruslerdir o uyarı verenler. yüklemeden önce ençok kullanılan 4 antivirus programıyla test edip öyle koyuyorum. kimse benim konuma böyle esip gürleyemez. insan olun önce . buda böyle biline.

eminim banlayacaklar beni ama bu konuda haklı olan benim.

işte bir sitede üyesinin bana verdiği cevap....insnan gibi cevap vermek yerine....
[/quote]

güzel kardeşim benim açtığım konuya dalıp adam değilsi falan benzeri laflar ettin sonra da benim verdiğim cevap üstünden beni ezdirmeye çalıştın. onuda anladım ancak bunu başka bi konu açarak  devam ettirmen nasıl biri olduğunu gösteriyor. merak edenler için bu konu nerde başladı 

[code]http://www.tnctr.com/topic/158141-kriptoer-20/page__pid__921905#entry921905[/code]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...