Jump to content

Frontpage Web Site Yapımı

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben frontpage ile bir site yapmaya çalıştım denemek amacıyla alan adı ve web alanı aldım sayfa yapım aşamasındadır şeklinde hazırlayıp ftp den gönderdim açtım siteyi yaklasık 10 gündür bir sorun yoktu ama şimdi sitenin adresini yazdığımızda site açılmıyor ve direkt kullanıcı adı şifre soran küçük bir ekran açılıyor sitenin kök dizinindeki her şeyi sildim ama yinde kullanıcı adı şifre sormasını engelleyemedim bu konuda bana yardım edebilirmisiniz birisi acaba benim web alanımı mı hackledi eğer hacklendiysem bu sorundan nasıl kurtulabilirim yardımlarınızı bekliyorum

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.[/b][/color][/warning]

plesk panel kullanıyorsan;
https://siteadi:8443/ ile panele giriş yap.
home-domains- işlem yapmak istediğin domaini işaretle-Check Permissions-Check-only mode seçili ise kaldır.
işlem bittiğinde bildirir.siteye girerken artık şifre sormaz.hacklenme ile alakası yok.

[quote name='by_derkan' date='06 Aralık 2010 - 20:18 ' timestamp='1291667285' post='922597']
plesk panel kullanıyorsan;
https://siteadi:8443/ ile panele giriş yap.
home-domains- işlem yapmak istediğin domaini işaretle-Check Permissions-Check-only mode seçili ise kaldır.
işlem bittiğinde bildirir.siteye girerken artık şifre sormaz.hacklenme ile alakası yok.
[/quote]

yardımın icin sagolasın kardes ama plesk panel kullanmıyorum frontpage ile basit bir sayfa olusturup bunu ftp den atıyordum panel girisi denedim ama acılmıyor

• 2 hafta sonra ...

[quote name='eriyar_49' date='13 Aralık 2010 - 12:42 ' timestamp='1292241154' post='925780']
arkdaşlar mrb flas player cs3 ten buton yaptım ama frontpagede çalıştıramıyorum eklenti olarak ekliyorum önizle dediğim zaman küçük çarpı işareti geliyo anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirm..
[/quote]

<embed src="[color="#ff0000"]c:\sitem[/color]\swf\animasyon.swf" > gibi olmayacak.....

ordaki kırmızı yer olmayacak..

<embed src="swf\animasyon.swf" > gibi olacak..ayrıca html dosyası ile swf dosyası aynı klasörde olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...