Jump to content

Teamviewer'i Yükledim Bilgisayar Çöktü

nezcafe

Recommended Posts

2 Gün önce ofis'teki bilgisayarlara uzaktan bağlanabilmek amacıyla Teamviewer'i yükledim ancak bugün bütün sistem çöktü, Teamviewer ile alakalı sanırım. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaş lütfen yardım etsin, ne yapabilirim ?

[quote name='nano68' date='08 Aralık 2010 - 17:33 ' timestamp='1291830237' post='923451']
katılımsız yüklediysen bazen onların içinde pis şeyler çıkabiliyor kardeşiminki mesela başka programla çöktü
[/quote]

6-7 ay önce evdeki bilgisayara katilimsiz kurmuştum o yüzden sıkıntı yaşadığımı hatırlıyorum ama ofisteki bilgisayarlara normal hatta sorun çıkmasın diye lisansız kurmuştum

[quote name='nano68' date='08 Aralık 2010 - 17:42 ' timestamp='1291830742' post='923455']
o zaman teamwiever ile alaklaı değildir heralde
son bir fikrim vaR:
-bu kardeşimin bilgisayarında msnde görüntü gönderirken oldu(görüntülü konuşma)
öyle bir şey olmasın
[/quote]

yok dediğim gibi akşam normal başlat/bilgisayarı kapat dedim sabah hiçbir bilgisayarı açamadım..

[quote name='baba3232' date='08 Aralık 2010 - 18:05 ' timestamp='1291832150' post='923467']
Bilemiyorum ama bence sorun başka bir sebepden dolayı oluştu ve teamviewerde tuzu biberi oldu bugüne kadar bu programı yükleyipde bilgisayarı çöken birini görmedim :D
[/quote]

şüphelenmemin sebebi, bundan 6-7 ay önce kendi bilgisayarıma kurmuş olmam ve .dll hatalarıyla karşılaşmam sonucu format atmak zorunda kaldım.
ama ofiste böyle olmadı durum bilgisayarlar açılmıyo, sapa sağlamdı hepsi ... büyük ihtimal teamviewerdan da nasıl oldu onu öğrenmem lazım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...