Jump to content

Üzgünüm Forumdan Ayrýlýyorum...

ICHTUS

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

Sarýþýn: Forumda sarýþýn sayýsý artmaya baþladý. Ben "aptal olmayan sarýþýn" ünvanýmý kimseye kaptýrmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken býrakmak istiyorum. Boyalarým akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoþçakalýn ..

Alýngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayým dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mý ?

Abaza: 3 erkek üye baþýna 1 bayan üyenin düþtüðü bir forumda daha ne kadar durablirimki ? Olasýlýk hesabý diye bir þey var kardeþim ? Kiþi baþýna en az 2 bayan düþen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret biþi ..

Admin: Forumundan ayrýlýyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doðal olarak siz de ayrýlmýþ olacaksýnýz. Canlarým benim, benim ayrýlmama hiç dayanamazsýnýz!!

Muhalif doðacý: Forumdan ayrýlýyorum arkadaþlar .. Direniþlerime raðmen forumun en altýndaki aðaçlar kesilerek "forum oyunlarý" bölümü açýldý. Adminleri þiddetle kýnýyorum .. Kýn kýn kýn..

Deli: Ben deliyim deli. Manyaðým ben. O yüzden ayrýlýyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak þimdi de ayrýlmýyorum. Piskolojik manyaðým ben. Ne yaptýðým belli deðil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuþuyom .. Deliyim, yaparým ..

Duygusal:ben bennn ………………….daha fazla konuþamayacaðým bööööwwww..

Kýskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. Ýlle söylemem mi lazým kardeþim ? En kýsa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamaným yok, akþam oldu, ortama akmam lazým .. Akmerkez beni bekler .. Adým en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uðramýyacaðým ..

Dolmuþ þoförü: Duyduðuma göre forumda 2 tane taksi þöförü olan üye varmýþ. Onlarýn olduðu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaþlar. Kahrolsun taksiciler, yaþasýn dolmuþ þöförleri ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceðim

• 4 hafta sonra ...
Abaza: 3 erkek üye baþýna 1 bayan üyenin düþtüðü bir forumda daha ne kadar durablirimki ? Olasýlýk hesabý diye bir þey var kardeþim ? Kiþi baþýna en az 2 bayan düþen forumlar da var .. Ee, ne duruyorum o zaman, hayret biþi ..

Bu güzeldi :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...