Jump to content

Efırsatçı'dan Paypal İle Alışveriş Sorunu...

EKE58

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün efırsatçıdan A-data marka 16 gb bellek almaya çalıştım, paypaldan parayı çekti fakat Efırsatçı da bir ürün almış olarka gözükmüyorum...
32 dolar boşa mı gitti şimdi ne yapacağım?
Bu işten tecrübeli olanlar varsa bu durumu bir açabilirler mş?

[quote name='Legion' date='09 Aralık 2010 - 16:50 ' timestamp='1291914044' post='923841']
[b]Sitenin yöneticilerine ulaşamadın mı?[/b]
[/quote]

Buradan gelecek cevaba göre hareket edeyim dedim.Bu arada sipariş takipte şöyle yazıyor yeni gördüm :

[quote]502******* Numaralı Sipariş Bilgileriniz
Siparişiniz HazırlanıyorSepetinizde ürün bulunmamaktadır[/quote]

eke cim bende daha önce alısveriş yaptım ve sorun cıkamdı..bekle bence 1 gun..sistem yogunlugu vardır yada sisteme takılmıs olabilir..zaten ellerinde yoksa ertesi gun paypala geri ukluyolar paranı..yani bos gitmez merak etme ;)

[quote name='xekeru' date='09 Aralık 2010 - 17:09 ' timestamp='1291915180' post='923853']
eke cim bende daha önce alısveriş yaptım ve sorun cıkamdı..bekle bence 1 gun..sistem yogunlugu vardır yada sisteme takılmıs olabilir..zaten ellerinde yoksa ertesi gun paypala geri ukluyolar paranı..yani bos gitmez merak etme ;)
[/quote]

Tamam Aytuğ abi teşekkür ederim :)

[quote name='eke58' date='09 Aralık 2010 - 17:11 ' timestamp='1291915283' post='923855']
Tamam Aytuğ abi teşekkür ederim :)
[/quote]

Hatta şöyle diyeyim sipariş verdiğin ürünün sayfasına tekrar girip bi bak istersen alt kısımda elimizde yoktur gibi ufak bi bilgi notu oluyor..ona dikket etmemiş olailirsin..eğer öyleyse en gec yarın paypala geri yüklerler.gecen hafta benimde basıma geldi bu..

[quote name='xekeru' date='09 Aralık 2010 - 17:17 ' timestamp='1291915656' post='923858']
Hatta şöyle diyeyim sipariş verdiğin ürünün sayfasına tekrar girip bi bak istersen alt kısımda elimizde yoktur gibi ufak bi bilgi notu oluyor..ona dikket etmemiş olailirsin..eğer öyleyse en gec yarın paypala geri yüklerler.gecen hafta benimde basıma geldi bu..
[/quote]

Yok yok o konuda sıkıntı yok.Stokta mevcut =)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...