Jump to content

Hotfile'da Bekleme Derdine Son!

example
 Share

Recommended Posts

Saygı değer TNCTR ailesi arkadaşlarım..Son bi kaç gündür internetten 24partlık veya 40 partlık dosyalar indiriyorum.. en sonunda sıkılmaya başladım ve çıldırma derecesine geldim. Birde Buna Hotfile gibi sitelerde bekleme derdi yok mu? insanı deli ediyo.. Artık Hotfile de bekleme süresine son verecek bir site buldum.. şimdi sürekli yararlandığım TNC sitesinden allah bin kere razı olsun.. birde Benim faydam dokunsun dedim hep al hep al nereye kadar dimi :) fazla uzatmayım sizleri de bekletmeden linki veriyorum hayırlı uğurlu olsun ....
SAYGILARIMLA.....

NOT1 : Benzeri siter olduğunun farkındayım ama en iyi [b]Hotfile Premium Generator[/b] Sitesi bu arkadaşlar benim kanââtımca...
NOT2 : Ayrıca indirme hızı çok yüksek 4 mgbit ile [b]600kb - 800kb[/b] arası..Tabi sizlerde ne kadar hızla indirir bilemiyorum..
NOT3 : Sınırsız indirme süreside cabası, [b]Günde 2800[/b] civarı downloada izin veriyo...

[codebox]http://premiumconvert.com[/codebox]

Eğer işinize yaradıysa bir teşekkürü çok görmeyin...

[b]Sİteden Görüntü..[/b]

[spoiler][img]http://hizliupload.com/img/adszoko.png[/img][/spoiler]

[b]Download a Tıklıyoruz ve MUTLU SON [/b] B)

[spoiler][img]http://hizliupload.com/img/adsz1vnv.png[/img][/spoiler]

Edited by example

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]helal kardeşim Allah razı olsun indiriyor Allah yolunu açık etsin Çok sagol teşekkür ederim çok büyük insansın herkez paylaşmaz senin gibisi yoktur şu dünyada beşy lazım olursa burdayım kardeşim bulamadıgın birşey varsa yardıma hazırım ama bu site hak ediyor böyle programları tam yerinde paylaşmışsın sana ne kadar dua etsem azdır çoçuklar gibi sevindim desem yalan olmaz valla ne diyecegimi bilemiyorum sevinçten ellerine saglık saygılar dilerim kardeşim emege saygı...[/b]

[quote name='Undergraund' date='16 Aralık 2010 - 12:32 ' timestamp='1292503367' post='927503']
[b]helal kardeşim Allah razı olsun indiriyor Allah yolunu açık etsin Çok sagol teşekkür ederim çok büyük insansın herkez paylaşmaz senin gibisi yoktur şu dünyada beşy lazım olursa burdayım kardeşim bulamadıgın birşey varsa yardıma hazırım ama bu site hak ediyor böyle programları tam yerinde paylaşmışsın sana ne kadar dua etsem azdır çoçuklar gibi sevindim desem yalan olmaz valla ne diyecegimi bilemiyorum sevinçten ellerine saglık saygılar dilerim kardeşim emege saygı...[/b]
[/quote]
Eywallah Kardeşim ...

[quote name='amazoom' date='16 Aralık 2010 - 12:52 ' timestamp='1292504542' post='927513']
bende linki boşluğa giriyorum ama indirme filan yapmıyor link geçersiz gibi uyarı veriyor,oysa hotfile link çalışıyor...
[/quote]
yok arkadaşım o uyarı siteden indirme linkini veriyo ordan çıkan linki onayla sorun çözülür...

[quote name='asitane' date='16 Aralık 2010 - 13:03 ' timestamp='1292505197' post='927522']
büyük bir dertten kurtulduk sağol kardeş.Bende İdm ile indirmek istediğim de idm sorun yapıyor sizdede durum aynı mı?
[/quote]
İdm nedir bilmiyorum kardeş o kardar bilgim yok malesef...

[quote name='gozyası' date='16 Aralık 2010 - 13:07 ' timestamp='1292505426' post='927525']
[size="3"]Saol,Bide dlc li indirse :D[/size]
-Bende bi resmini çekim dedim ;)

[img]http://img811.imageshack.us/img811/7280/adszqow.jpg[/img]
[/quote]
Çok Saol Kardeşim resim iyi oldu....

[quote name='asitane' date='16 Aralık 2010 - 13:39 ' timestamp='1292507376' post='927536']
" idm " internet download manager sağol kardeş...
[/quote]
öyle desene kardeşim :) onda deneme imkanım yok malesef ..işyerinde kullandığım pc kısıtlı ayarlara sahip ( ama son sistem )yani yönetici hesabı olmadan bir proğram yükleyemiyoruz. O yüzden de deneme imkanım yok malesef..

İndirmemesi normal die düşünüyorum çünkü verdiği link içeriği kopyalanamıyorum.Sanırım gizli link gibi bir içeriğe sahip...
[b]Yalnız bilgim olmadan söylüyorum[/b]..

Edited by example

[b]kardeş Google Chrome öneririm buda hızlı indiriyor ben bunu kullanıyorum Google Chrome senin verdigin bu site sayesinde Google Chrome den acayip hızlı iniyor 5 -10 dakikada belki daha az 600 mb indi ayrıca beklemek yok ardı ardına yeni sekmeden aç biri inerken birden fazla indiriliyor arkadaşlar ben kullanıyorum şuan hotfileden başka link görmüyor sanırım[/b]

[quote name='Undergraund' date='16 Aralık 2010 - 13:47 ' timestamp='1292507826' post='927543']
[b]kardeş Google Chrome öneririm buda hızlı indiriyor ben bunu kullanıyorum Google Chrome senin verdigin bu site sayesinde Google Chrome den acayip hızlı iniyor 5 -10 dakikada belki daha az 600 mb indi ayrıca beklemek yok ardı ardına yeni sekmeden aç biri inerken birden fazla indiriliyor arkadaşlar ben kullanıyorum şuan hotfileden başka link görmüyor sanırım[/b]
[/quote]
Tabii Google Chrome da En az Firefox Kadar İyi...

[b]deneme imkanım yok malesef ..işyerinde kullandığım pc kısıtlı ayarlara sahip [/b]( ama son sistem ) [b]yani yönetici hesabı olmadan bir proğram yükleyemiyoruz. O yüzden de download yöneticilerle ilgili bilgi veremiyorum..Ama İnternet download manager ile indirilemiyormuş..
[/b]

Edited by example

Peki İndirdiğin dosyaların kontrolünü yaptınmı..yani demek istediğim mb ları tam mı?
partların tam olarak inmemiştir belki...?
MB larına bi bak hangi partta sorun varsa onu tekrar indirmen gerekecek....

Edited by example

[quote name='example' date='16 Aralık 2010 - 16:01 ' timestamp='1292515899' post='927619']
Peki İndirdiğin dosyaların kontrolünü yaptınmı..yani demek istediğim mb ları tam mı?
partların tam olarak inmemiştir belki...?
MB larına bi bak hangi partta sorun varsa onu tekrar indirmen gerekecek....
[/quote]

indirdiğim tek part olan dosyalarda açılmadı, sonra aynı dosyayı hotfile dan indirdim sorun olmadan açıldı.

Bişey diyemicem kardeş çünkü ayrıntılı test etme imkanım olmuyor iş yerinde inşallah evimede int. alınca bütün herşeyi kontrol edip bildircem sizlere..
sadece sizlerle paylaşmak istedim..

Ama bende güzel etki yaptı bu site..
Sabahtan beri 158 part indirdim...