Jump to content

Hp Dv 6000

trajedi

Recommended Posts

[quote name='trajedi' date='17 Aralık 2010 - 12:18 ' timestamp='1292581692' post='927908']
hp dv 6000 modelinde leptop var ekranı açılmıyor görüntü yok açma tuşuna bastığımda dıt dıt dıt diye 3 kere ses yapıyor ve açılmıyor sorun ne olabilir acaba
[/quote]

Arkadaşım bu sorun artık genel olmaya başladı..Hp DV2000 ve DV6000 serisinin büyük bölümünde aynı sorunla karşılaşıyoruz...Seninde sorunun galiba aynı Ekran kartı arızası...Çözüm en ucuz şekilde iyi bir teknik servisçi bulup yaptırman....

Hp Dv 6000 laptopsa konu Allah kurtarsın derim :D Aynı laptopu bende işyerinde kullanıyorum 3 oldu ekranı bozuluyor şu an halen serviste. Başka bir arakadaşımda da var aynı laptoptan onda da senin sorunundan 2 kere oldu, 2-3 ayda bir servise gidip gelmesinden kullanamıyoruz laptopları. Bence işten anlayan bi bilgisayarcıya göster tamir olmazsa servis falan uğraşma yenile gitsin!

[quote name='hd85' date='17 Aralık 2010 - 12:37 ' timestamp='1292582852' post='927914']
Hp Dv 6000 laptopsa konu Allah kurtarsın derim :D Aynı laptopu bende işyerinde kullanıyorum 3 oldu ekranı bozuluyor şu an halen serviste. Başka bir arakadaşımda da var aynı laptoptan onda da senin sorunundan 2 kere oldu, 2-3 ayda bir servise gidip gelmesinden kullanamıyoruz laptopları. Bence işten anlayan bi bilgisayarcıya göster tamir olmazsa servis falan uğraşma yenile gitsin!
[/quote]

Ben 2 adet Dv2000 perte çıkardım...Baktım sorunla baş edemiyorum..bende parçalarını sattım Panel iyi para ediyor yanlış hatırlamıyorsam 170 tl ye sattım..Notebookların ölüsü bile para ediyor...:)

Notebook tamir merkezlerinde genelde aynı ekran kartını tamir edip Cipini değiştirip tekrarden veriyorlar. Profesyonel olarak Değiştiriyorlar.Kimse Anlamıyor bile.

Sana Tavsiyem Üst Model bi Ekran kartı Taktır..ve Taktırdıgın ürünün Faturasını vs iste. ba$ımızdan cok geçiyor. Dikkatli ol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...