Jump to content

.bin Dosyası

ercan_1054

Recommended Posts

Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim .bin uzantılı bir dosyayı yanlışlıkla word le açtım ve tüm bin dosyaları word oldu bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürler

cevaplarınız teşekkür ederim arkadaşlarda alel acele evden çıktığım için derdimi tam anlatamamışım windows xp ye modigiye yapıyordum setupldr dosyası ustunde çalışıyordum kur ekranının yazılarını düzenliyordum içeri gittim geldim benim ufak kardeş nasıl becerdiyse word le aç yapmış ki word den açılıyor işlemimi tamamladığım zaman sanal pc de deneme yaparken cd den yüklemek için bir tuşa basın... işletim sistemi yükleme hatası diyor o dosya word le ilişkilendirildiği için bunu nasıl düzeltebilirim asıl öğrenmek istediğim bu

cevaplarınız teşekkür ederim arkadaşlarda alel acele evden çıktığım için derdimi tam anlatamamışım windows xp ye modigiye yapıyordum setupldr dosyası ustunde çalışıyordum kur ekranının yazılarını düzenliyordum içeri gittim geldim benim ufak kardeş nasıl becerdiyse word le aç yapmış ki word den açılıyor işlemimi tamamladığım zaman sanal pc de deneme yaparken cd den yüklemek için bir tuşa basın... işletim sistemi yükleme hatası diyor o dosya word le ilişkilendirildiği için bunu nasıl düzeltebilirim asıl öğrenmek istediğim bu

[quote name='ercan_1054' date='18 Aralık 2010 - 10:41 ' timestamp='1292665867' post='928418']
[/quote]

o word ile açma olayı dosya yapısnı bozmaz ki..tabi kaydetmediysen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...