Jump to content

Nokia Ama Hangisi? C7&n97

ozhanesk90
 Share

Recommended Posts

Ark'lar ben tel' alıcam fakat şuan 2 tel arasında kaldım Nokia C7 ile Nokia n97
C7 deki amoled kapasitif ekran artısı beni ona çekiyor ama kapasitif ekranda o koca parmaklarımı ekrana sığdıramazsam diye korkuyorum dokunmatik deneyimimde fazla yok n97 deki qwerty klavye de beni ona çekiyor ama ondada Amoled ekran yok sizce hangi telefonu tercih edeyim...

Yıllarca tuşlu telefon kullandım en sonunda kendime dokunmatok samsung aldım ama
uzun zamandır hala alışamadım ilk fırsatta gene tuşlu telefona dönüş yapacam
n97'nin melüler arası geçişi yavaş ve hiç hoşuma gitmeyen telefon c7'de ekran olarak
gayet iyi Samsung Wave 8500 ondanda biraz iyi hemde kaliteli
Ama ben eski tuşlu alışkanlığından kurtulup bunlara çabuk alışacağınğ sanmıyorum
baya zorlanacaksın gibime geliyor, umarım pişman olmazsın

Ben N8 kullanıyorum. İlk aldığımda istediğim yer hariç her yere basıyordum. Ama şimdi web sayfalarında zoom yapmadan küçücük linkleri bile bulabiliyorum. Kesinlikle N97 alma. Alabiliyorsan N8 al, alamazsan da C7.

[quote name='ozhanesk90' date='28 Aralık 2010 - 14:59 ' timestamp='1293545342' post='933871']
5800da yan olarak msj yazarken baya alıştım ark'lar sayesinde ama C7nin ekranına tırnakla basamıyoruz sanırım... off ki ne off nabıcaz kapasitifi ekranda:) daha zor o zman:S
[/quote]
Tırnak algılamıyor amoled ekren doğru ancak, bastırmatikte değil. çok hafif bir dokuyu bile hissediyor. ancak soğukta dokular üşürse algılamıyor. :D

Edited by uurclkky

n97 kullanıcısıyım uzak dur derim sana arkadasım nedenleri ise menuler arası gecis yavas dokunmatik o kadar da iyi degil bazen sapıtıyor geceleri resim cekmek ayrı bi dert flashın ısıgı sayesinde resimlerin bi kenarı bembeyaz cıkıyor kasa oynuyor zamanla suan benım öyle bunun sonucu titresim aldı basını gitti telefon titresimde olunca harp cıktı sanarsın uzak dur benımde sana bi telefon tavsiyem olacak diger telefonum samsung jet 8003 biraz dusuk model ama saglam telefon bu arada arkadasda demis benım dedigim telefonda jet 8003 sogukda algılama yapmıyor

Edited by bLooDnLuSt

• 1 ay sonra...

n97 kullanıyorum ve n97 den nefret ettim.halbusıki ne hayallerle almıştım.dokunmatik çok kötü hatta ekrana resmen işkence ediyorsun.telefon çok kasıyor ve çok yavaş.örneğin müzik dinlerken msj felan yazamıyosun dehşet kasıyor.telefonu elime aldımmı duvarlara fırlatasım geliyor.ama verdiğm onca paraya acıyorum.n97 den uzak durda ne alırsan al.

• 3 hafta sonra ...