Jump to content

Microsofttan Bedava Kontör

J_A_W_S
 Share

Recommended Posts

http://www.ajanw7.com/ sitesinde microsoft internet explorer 9 kullanıcılarına bedava kontör/dakika gönderiyor...sanırım bu internet explorer 9 u yaygınlaştırmak amacıyla yapılıyor olmalı ben verdim numaraı 24 saat içinde gelicek dediler şuanda bekliyoruz :)(:):):)

[quote name='J_A_W_S' date='27 Aralık 2010 - 18:36 ' timestamp='1293475580' post='933438']
http://www.ajanw7.com/ sitesinde microsoft internet explorer 9 kullanıcılarına bedava kontör/dakika gönderiyor...sanırım bu internet explorer 9 u yaygınlaştırmak amacıyla yapılıyor olmalı ben verdim numaraı 24 saat içinde gelicek dediler şuanda bekliyoruz :)(:):):)
[/quote]
ben girdim ie9 yüklü numara yazıyom facebook begendikten sonra microsftun sitesine yönlendırıyo http://www.microsoft.com/turkiye/windows/internet-explorer/ bana hiç yüklenecek demedi :S

[quote name='uurclkky' date='27 Aralık 2010 - 20:54 ' timestamp='1293476645' post='933454']
İnsanımızın bedava iştahını bildiğinden Microsoft işi sıkı tutmuş. :D
[/quote]
aynen kardeşim :) hiç güleceğim yoktu ya ne adamsın :D

Edited by J_A_W_S

[quote name='djonur007' date='27 Aralık 2010 - 20:10 ' timestamp='1293477657' post='933468']
Sağlam mı bu site? Yani microsoft'un sözde adını kullanıyor olmasın?
[/quote]

Microsoft bu boru mu? Adamın iliğini kurutur. Reklamlarda da çok kere gördüm. Güvenmiyorsan da katılıp katılmamak senin elinde.

Böyle şeyler portföy oluşturmak için yapılıyor. Telefon numaraları toplanıyor ve gelecekte reklam amaçlı kullanılıyor.
Buyrun Yıldırım Demirörenin haline bakın. Adamın numarası kullanılarak sağa sola sapık mesajlar göndermişler. 3-5 bedava kontör için başınıza bela almayın derim.
Ardını arkasını bilmediğiniz kaynaklara numaranızı vermeyin. Tabi herkesin kendi görüşü. Benimki sadece öneri ;)

[b]Reklamlara Alıştık Biz Göndersinler Problem Değil Yasa Çıktıktan Sonra İstek Dışı Gönderen SMS 'lere Cezalar Yağacak :) Bunu Reklam Göndermek İçin Yapmıyorlar Bence İE9 Yaygınlaştırmak İçin Çünkü İE Yüzünden Çok Kullanıcı Kaybetti Microsoft Açığı Kapatmak İçin Bu İşe Girdi Söz Konusu Bir Rahatsız Etme Olamaz Diye Düşünüyorum... Trendyol ' a üye oldum 30 Dk Kazandım Hala Bir Rekalm Gelmedi Telefona Amaç Tanıtım Kendilerini Göstermek İş Yapmak Birkez Daha Düşünün :)[/b]

[quote name='OzgrGvnc' date='28 Aralık 2010 - 03:32 ' timestamp='1293507774' post='933711']
Böyle şeyler portföy oluşturmak için yapılıyor. Telefon numaraları toplanıyor ve gelecekte reklam amaçlı kullanılıyor.
Buyrun Yıldırım Demirörenin haline bakın. Adamın numarası kullanılarak sağa sola sapık mesajlar göndermişler. 3-5 bedava kontör için başınıza bela almayın derim.
Ardını arkasını bilmediğiniz kaynaklara numaranızı vermeyin. Tabi herkesin kendi görüşü. Benimki sadece öneri ;)
[/quote]
kesinlikle katılıyorum sonradan zırt pırt mesaj atıyorlar can sıkıntısı yine de siz bilirsiniz çok ihtiyacınız yoksa bence hiç bulaşmayın

[quote name='fekinci' date='28 Aralık 2010 - 15:50 ' timestamp='1293544814' post='933868']
kesinlikle katılıyorum sonradan zırt pırt mesaj atıyorlar can sıkıntısı yine de siz bilirsiniz çok ihtiyacınız yoksa bence hiç bulaşmayın
[/quote]

İlgili hattın online işlem merkezinden izinli pazarlama seçeneğini kapatırsan rahatsız edici mesajlar almazsınız. ;)

Microsoftta bozdu aman ALLAH'ım boşuna demiyorum google'ın farkı tarzı [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/dribble.gif[/img]
Ve ayrıca bunu micronun yaptığına inanmıyorum microsoft böyle kalitesiz site yaparmlı yha :)

Edited by baba3232