Jump to content

Dvd Ye Audio Yazma Olayı

STAN

Recommended Posts

Ben cd ye neroda bildiğimiz ses cdsi hazırlıyorum normal audio.ama 18 parça alıyor.oysa ben bunu dvd ye kaydetmek istiyorum.bana hangi programı önerirsiniz.Nero 10 da yok cd var ama dvd yok.Ashampoo Burning Studio yok. Audio DVD Creator bunda da yok.

Evet haklısın bende sonradan fark ettim.

Gelişmiş sekmesinden Ayarlara gel, Uzman Ayarlar sekmesine gel, DVD Fazla Yazımı Etkin kıl Seçeneğini tıkla.

Yine Müzik ses cdsi yazmaya çalış. Umarım hata varmez.

Edit: Yukarda yazdıklarım büyük bir ihtimalle olmayacak. Kusura bakma. Aşşağıda linkini vediğim programla bir dener misin?

Audio Dvd Creator V1.9.1.0 | 5.24MB

[code]trojan uyarısı[/code]

[quote name='STAN' date='27 Aralık 2010 - 21:01 ' timestamp='1293484295' post='933536']
değişimyok gene 80 dakika
[/quote]

Bu program mp3 ve diğer ses formatındaki dosyalarınızı DVD Audio dosyası haline getirip DVD'lere yazma imkanı sunmaktadır. Ayrıca DVD'nizi hazırlarken ona menü yapma şansınız da var. Arayüzü iyi tasarlanmış olan bu programın kullanımı son derece basittir. Önceki sürümüne göre yeni eklenen özellikleri de bulunmaktadır. Matrix Mixer`i kullanarak 2chlik audio girişi AC3 5.1ch çıkışına dönüştürebilmeyi sağlıyor. Bunun yanısıra AC3 5.1ch veya AC3 2ch dosyalarınızı kalite kaybetmenizi önleyerek Audio DVDye dönüştürmenizi de sağlamaktadır.

Audio Dvd Creator V1.9.1.0 | 5.24MB

[codebox]Trojan uyarısı[/codebox]

Not : Alıntıdır

Audio DVD Creator 1.9.1 portable

http://uploading.com/files/get/E6AZSHGC/

Türkçe ve Portable bir program. Yeni proje dediğin zaman sana 2 seçenek sunuyor ve dvd seçeneğini seçerek yapabilirsin.

[quote name='STAN' date='27 Aralık 2010 - 21:43 ' timestamp='1293486828' post='933579']
kusura bakmayın bu da işe yaramadı işletim sistemimim w7 professional 64 bit programı kapat yarısı alıyorum
[/quote]

Sayın STAN neden baştan söylemiyorsunuz? Siz Audio DVD Creator programın 64 bit versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Ama şunu söyleyeyim Audio DVD Creator işe yarıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...