Jump to content

Zip Kodu Kıran Program

ali kemal
 Share

Recommended Posts

winrar ve ip kodu kıran bir program lazım . saatlerdir hatta bir gündür bir zip li dosya avr elimde . onu kırmaya çalışıyorum düzünelerce program denedim diye bilrim ama bunalr gendle demo tarzı full sürüm bulamadım. arpcpr gibi programalr denedim . zip dosyasını kırmayı başaran ve programı e bilen varsa paylaşırsa çok sevnirim. herkese saygılaerımla..

Genelde her zaman kilit şifredir bu verdiğim,gecenlerde bir filim ilk partı indirdim içine pws koymuşlar pws bilinmiyordu ve klasörün içine pws veren linklerde nafile idi benim aklıma master kod olarak yukarda verdiğim kod uyguladım açıldı,denemkte fayda var belki acılabilir.Rar yada zipe şifre atayanlar genelde bu kestirme metodu kullanırlar.Fifa oynayanlar bu tuşları çok kullandıkları için bir nevi el alışkanlığı olacak gibi görünüyor.Dene sonucunu paylaş.

http://www.yardimx.com/haber/bilgisayarinternet/zip-sifresi-kirma.html arkadaşalar bunu deneyin mutlaka ben taratmaya başladım bile şifre gerektirmiyo kurulumda ve full versyonu umarım buluruz.. işe yarar sa mutlaka cevap veririm ..

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine [img]http://i46.tinypic.com/289kcyd.jpg[/img] Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz. Uyarı aldınız.[/b][/color][/warning]

[quote name='mucit41' date='28 Aralık 2010 - 20:54 ' timestamp='1293563060' post='934040']
O kadar önemli değilse uğraşma,hadi başladın işleme bu süre sana 5-10 günden aşağı bitmez birde hesaba elektrik kesilmesi olmazsa yinede çözüme ulaşma şansın zayıf benim son yorumum.
[/quote]

Şahsi deneyimim;
Dosya türü: .rar
Dosya boyutu: 1.80 Mb
İçerik: Not Defteri+İnternet Kısayolu+Jpeg+PNG
Uygulanan Şifre: www.tnctr.com
Sıkıştırma Yöntemi: Hızlı
Kullanılan Şifre Kırıcı Program Adedi: 3 Freeware+1 Demo
Geçen Süre: 29:00:00
Sonuç: Şifre bulmayı hala sürdürüyor... (Yalnızca bir hane buldu, o da "c" harfi idi)

Şahsi tavsiyem;
Eğer pc donanımına güveniyorsan ve "zamanım çok, maksat şifreyi kıracak mı?" diyorsan,
tahminime göre (tabi pc donanım ve şifrenin kombinasyonuna bağlı olarak) maksimum
2-4 ay arasında bir sonuç alabilirsin.
Bu tahin, genelde site isimleri kullanılarak şifreleme yapıldığı içindir.

Gerisi sana kalmış. ;)

[u][b]NOT:[/b][/u] Şifre yalnızca sayılardan oluşuyorsa (1,2,3,4,5,6,7,8,9,0) işin daha çabuk bitebilir.

Edited by superman.lovers