Jump to content

Ttnet Müşteri Hizmetleri

frekaze
 Share

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar sizi günde 5 defa arıyorlarmı kampanya değiştirmek için 3 günden beri istemiyorum diyorum adamlara yeter basıyorum kalayı gene arıyorlar en son evde yok dedim cep telefonu aradılar istemiyorum diyorum gene konusuyorlar acaba buna nasıl bir çözüm bulmalıyız konu hakkında bilgi olan varmı ve sizi arıyorlarmı?

aga valla benim yaptığımı yap benide günde 5 kere aradılar açmadım sonunda istanbul numarasından aradılar İŞYERİ PAKETİ AYARINDA KADIN ANLATTI BENDE HIMM GUZEL GUZEL EVET dedim sonra istiyormusunuz dedi kadın HAYIR İSTEMİYORUM dedim kadın dumura uğradı nedenini sordu sık sık kesilmeler yaşıyorum FATURAYA GELİNCE GÜNÜNDE İSTİYORSUNUZ HİZMET YOK AMA ORTADA diye bir başladım bütün herkesin sorunlarını anlattım.kadın dediki HİZMETİNİZİN KARŞILIĞINI ALAMAMANZIN SEBEBİ ALTYAPI ÇALIŞMALARIDIR FİBEROPTİK KABLO DÖŞENİYOR ^^ADİL KULLANIM İÇİN^^ derken adil kullanım kotası içinde verdim veriştirdim AYRICA 1 YILDIR NE ALTYAPIYMIŞ BİR TÜRLÜ DÖŞENEMEDİ GİTTİ dedim kadın sustu kaldı devam ettim eleştiriye kadın dayanamadı sonunda dediki BİZ SATIŞ TEMSİLCİSİYİZ TEKNİK DESTEK DEĞİLİZ YAPABİLECEĞİMİZ BİRŞEY YOK bende dedimki bu konuşulanlar kayır altına alınıyor değilmi bu BU KAYDI DİNLEYİN VE TÜM ABONELERİNİZİN SİZDEN NELER ÇEKTİĞİNİ ANLAYIN SIRF ZORUNDA OLDUKLARI İÇİN SİZDE TAKILIKALIYORLAR!istemiyorum kampanyanızı zaten iptal ettircem az kaldı!!kadın dayanamadı PEKİ İYİ GÜNLER dedi bende iyi günler dedim bidaha dönen olmadı :D :D

Bende öğle dedim ama hala arıyorlar bir gün tepem adicak kalaylicam hepsini o olucak insani bu kadarda rahatsız edilmezki tamam sözleşmem bitti sözleşme yenilemedim ama insanı bu kadarda rahatsız edilmezki kardeşim.
ozemira arkadaşım dediğin gibi yapıcam bir dahaki sefere ararlarsa bilgin için teşekkür ederim

Paket değişikliği için beni de aradılar , su an 2 mbit sınırsız kullanıyorum bana 8 mbit yapalım falan dediler dedim onda kota sorunu varmış yok ben garanti ediyorum falan dedi ok dedim bende sonrasında sözleşmeyi imzalamam için getiren arkadasa bekle sözleşmeyi okuyacagım dedim baktım 15 gb kotalı yazıyor meshur ufacık yazılarıyla dedim bana verilen bilgi böyle değildi falan kıvırmaya başladı derken amirini aradı durumu anlattı ve telefonu bana verdi, dedim bana vaad edilen başka sözleşmeniz başka , kayıtları dinleyin isterseniz ben bu sözleşmeyi imzalamıyorum dedim ve kibarca sittirettim , siz de aynısını yapın , bırakın getirsinler sonra imzalamayın, bir daha da aramadılar , şimdi smile , koçnet, vs arıyorlar ama fiber varmı dediğim zaman ık mık kalıyorlar , dedim fiberi olan beni arasın 10mbit sınırsız paket istiyorum , daha geri dönen olmadı , işe yarıyor yani ,,,,,,,onların bana sundugu değil benim istediğim önemli ben müşteriyim !!!

Edited by kont1970

Arkadaşım şimdi gene aradı aradığı gibi gerek yok istemiyorum kadın çoke oldu ya istemiyorum diyorum peki neden diyor istemiyorum alla alla diyorum 7 ay 27 ytl ödiceksin diyor sonrası malum gecirmece ben istemiyorum diyorum arayamayin beni diyorum zırtpırt arıyorlar deli olucam yaa basicam k**** sonunda neden bogle yapiyorlar anlamdim ben sabit kalsin diyorum degistirmek istemiyorum diyorum hala arıyorlar

[quote name='daywalker_1538' date='30 Aralık 2010 - 14:25 ' timestamp='1293719723' post='935003']
aga adamlar sana takmış kafayı :D
[/quote]
Bilmiyorum ama inadım inat degistirmicem baglan hızını daha bakalım ne kadar arıyacaklar

ya zaten arkadaşlar ttnetin sitesine girip baktığınızda bireysel 8 gb'ye kadar limitsiz 49 liralık tarife 54 lira olmuş ve 25 gbden sonra hız 512 kbye değil 1mbyt'a düşüyor BÖYLE BİR DURUM VARKEN BEN SALAKMIYIM İŞYERİ PAKETİNE GEÇİP BANA GEÇİRMELERİNE İZİN VEREYİM?!ya bu ttnet harbiden gerizekalı yaa

[quote name='daywalker_1538' date='30 Aralık 2010 - 15:40 ' timestamp='1293720640' post='935008']
ya zaten arkadaşlar ttnetin sitesine girip baktığınızda bireysel 8 gb'ye kadar limitsiz 49 liralık tarife 54 lira olmuş ve 25 gbden sonra hız 512 kbye değil 1mbyt'a düşüyor BÖYLE BİR DURUM VARKEN BEN SALAKMIYIM İŞYERİ PAKETİNE GEÇİP BANA GEÇİRMELERİNE İZİN VEREYİM?!ya bu ttnet harbiden gerizekalı yaa
[/quote]

aslında ttnette bizi öyle görüyor arkadaşım bundan dolayı böyle tarifeleri bize geçiştirmeye çalışıyorlar :rolleyes: amaaa yimezzzz :D

ben 2 inci arayışlarında dinledim dinledim...ballandıra ballandıra anlattı...sonra burda bir arkadaşın yaptığı hesabı anlattım..90 tl fazlaydı kampanyasız fiyattan.sonra sustu ve bir daha aramadı

Edited by byvistakazim